Szukaj

Monika Zamachowska leczy smutki u fryzjera. Nowa fryzura na nowy etap życia. „Rewelacyjnie”

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Nowa fryzura po rozstaniu z mężem zachwyciła internautów.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski pobrali się w 2014 roku. Chociaż wydawałoby się, że tworzą dobrze dobrany duet, media niedawno obiegły informacje o ich rozstaniu. Aktor podobno wyprowadził się z domu i zabrał ze sobą cenne przedmioty, w tym pianino, które kilka lat temu kupiła mu żona:

Dostałem od Moniki na 51. urodziny dobre pianino. I to jest dla mnie coś bezcennego, nie tylko z powodów zawodowych, bo to jest coś, co porządkuje mi życie, bez grania ciężko żyć – komentował w 2012 roku aktor w jednym z wywiadów.

Chociaż tabloidy snują kolejne domysły, sami zainteresowani są oszczędni w komentarzach. Monika poproszona przez dziennikarzy Faktu o wypowiedź na ten temat, powiedziała jedynie:

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać – dodała i urwała rozmowę.

Bardziej wylewne są osoby z otoczenia małżonków. Jedna z nich w rozmowie z Plotkiem przyznała, że relacja Zamachowskich psuła się od jakiegoś czasu. Podobno pojawiły się trudności, z którymi małżonkowie nie potrafili sobie poradzić:

24 godziny na dobę razem plus frustracje i popadanie w melancholijne nastroje przez Zbyszka z powodu braku pracy i milczącego telefonu były ostatnio ich codziennością. Był nieszczęśliwy. To było trudne dla obojga. Monika poczuła się zmęczona i wyeksploatowana, poczuła, że wciąż to ona daje, a za mało dostaje – mówi informator portalu.

Monika Zamachowska zmieniła fryzurę po rozstaniu

Zamachowska nadal jest aktywna na Instagramie. We wtorkowe południe pochwaliła się wizytą u zaprzyjaźnionej fryzjerki, która, jak podkreśliła w opisie, uleczyła jej smutek. W oczy rzucają się mocno skrócone włosy i nowy kolor – ciepły odcień blondu. W dalszej części wpisu zdradziła, czym inspirowała się podczas tej metamorfozy:

Ola Oleczek leczy smuteczek. A fryzurka miała być taka, jak w podróży śladem polskiego bursztynu z Rzymu nad Bałtyk. Opisałam tę podróż z cudowną @popiel.lidia w książce „Polki na bursztynowym szlaku”. Polecam. No i co sądzicie o fryzurze?
#nakłopoty
#zmianafryzury
#aleksandraoleczekhairstylist
#kochamtębabkę

Internauci nie przeszli obojętnie obok zmian na głowie Moniki. Komplementują nowy wizerunek gwiazdy, a także dodają jej otuchy:

  • Rewelacyjnie. Młoda kobieta której się chce nie pasuje do starszego Pana któremu się nie chce. W tej fryzurce zwłaszcza.
  • Nie ma co się smucić. Trudne to zapewne i łatwo się mówi, ale… Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zawsze jest druga strona medalu. A szczęście… Jest we wszystkim co nas otacza. Spokojnych dni Pani Moniko 🙂 Fryzurka SZTOS.
  • Mam tę książkę i czytałam! A fryzura mi się podoba, dobrze coś w sobie zmienić na wiosnę!

Trzeba przyznać, że Zamachowska wygląda rewelacyjnie. Zbigniew teraz widzi, ile stracił, odchodząc od żony.


Monika Zamachowska odwiedziła fryzjera

Monika Zamachowska odwiedziła fryzjera

Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?

Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×