Szukaj

Monika Zamachowska ma nową pracę: „Nie ukrywam, że odrobinkę jestem podekscytowana”. Czym się zajmie?

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska na Instagramie pochwaliła się swoim sukcesem. Właśnie rusza z nowym biznesem. Nie może ukryć podekscytowania.

Monika Zamachowska przez wiele lat była jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Chociaż w zeszłym roku świętowałaby 25-lecie pracy, nie doczekała tego momentu. TVP postanowiła rozwiązać z nią umowę. Dziennikarka zniknęła więc z Pytania na śniadanie, jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska.

Zamachowska nie może narzekać na finanse. Po rozstaniu z poprzednim pracodawcą otrzymała kilka innych propozycji. Zaczęła się angażować w media społecznościowe, co korzystnie wpłynęło na jej finanse. Nawiązała współprace z kilkoma firmami, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów:

Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im „twarz”. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały. Od projektowania nieruchomości po pro­mocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, pro­mowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych – wyznała w rozmowie z Galą.

Monika Zamachowska: nowa firma. Czym się będzie zajmować?

Niedawno Monika Zamachowska przeszła odważną metamorfozę. Ścięła włosy, o czym poinformowała w social mediach. W opisie pod zdjęciem zapewniła, że otwiera nowy rozdział w życiu. W piątek zdradziła, co miała na myśli.

Gwiazda na Instagramie dodała nowe zdjęcie, które powstało przy okazji jednej sesji zdjęciowej. Ma na sobie niebieski garnitur, który składa się z marynarki z przedłużanym tyłem, a także eleganckich spodni. Połączyła go z kremowymi butami na delikatnym obcasie. Pozuje z delikatnym uśmiechem na twarzy.

Monika Zamachowska w opisie poinformowała, że rusza z nowym biznesem – agencją Public Relations. W opisie nie potrafiła ukryć swojego podekscytowania:

Otwieram agencję Public Relations, niedługo zacznie działać nowa strona internetowa autorstwa @bartoszbober, więc nowe fotki są niezbędne. Nie ukrywam, że odrobinkę jestem podekscytowana.

Internauci komplementują stylizację Moniki, a także życzą jej powodzenia w nowym biznesie:

  • Bardzo ładnie Pani w tym damskim garniturze miłego weekendu Pani życzę.
  •  Pani Moniko ta fryzura to zawsze strzał w 10 u Pani!
  • Trzymam kciuki za nowe wyzwania! Niech się Pani układa jak najlepiej.

My również mocno trzymamy kciuki za to, by dziennikarce udało się spełnić wszelkie plany.


Monika Zamachowska rusza z nowym biznesem

Monika Zamachowska rusza z nowym biznesem

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Monika Zamachowska - nowa fryzura

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska na spacerze

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska na spacerze

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Marg – w punkt

 • Marg pisze:

  Oj nie nie nie. Ten niebieski komplet NIE NIE NIE, Pani Moniko. Tragiczny (z przodu za krótki, z tyłu za długi) żakiet i nazbyt opięte wkroku i udach oraz za krótkie spodnie – czynią z Pani kobiecej figury korpulentną pyzę na polskich dróżkach. No wielkie NIESTETY.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×