Szukaj

Monika Zamachowska „na dywaniku”! Przed kim musiała się tłumaczyć gwiazda TVP?

Ostatnie dni były niezwykle nerwowe dla Moniki Zamachowskiej. Po zwolnieniu Michała Olszańskiego,  TVP zapowiedziała, że zamierza odmłodzić zespół prowadzących Pytanie na Śniadanie. Najwyraźniej udało się jej przekonać szefostwo do siebie. Zobacz, u kogo wylądowała na dywaniku.
Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Zamachowska jakiś czas temu potwierdziła, że nadal będzie współprowadziła Pytanie na śniadanie. Okazuje się, że dziennikarka kilka dni temu trafiła na dywanik, nie musiała się tłumaczyć jednak prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu, a nowej szefowej agencji kreacji rozrywki i oprawy w Telewizji Polskiej – Annie Cyzowskiej. Tej samej, która po krótkiej rozmowie, zwolniła Michała Olszańskiego. W sieci Monika Zamachowska podziękowała za słowa wsparcia, jednocześnie przemycając mały żart:

Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w „Pytaniu na Śniadanie”. Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda – napisała na swoim Instgramie.

Niespodziewane zwolnienie Michała Olszańskiego z Pytania na Śniadanie odbiło się szerokim echem. Telewizja Polska swoją decyzję argumentowała koniecznością dotarcia do młodszych widzów. Nowa strategia TVP wyjątkowo zestresowała Monikę Zamachowską.

Wiemy już, że pozostanie prowadzącą Pytanie na Śniadanie. Teraz zaczęły się spekulacje, z kim poprowadzi program śniadaniowy. Ostateczna decyzja dotycząca nowego partnera Moniki Zamachowskiej ma dopiero zapaść. Stacja ma jeszcze czas do końca sierpnia na podjęcie decyzji. W mediach padają dwa nazwiska: Robert El Gendy i Aleksander Sikora. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcia.

Zobacz: Monika Zamachowska oficjalnie odpowiedziała na plotki o zwolnieniu z TVP: „Rozczarowanych przepraszam”. Pisze też o Michale Olszańskim

Zobacz: Monika Zamachowska zapowiedziała walkę! Czy to oznacza, że pożegna się z „Pytaniem na śniadanie”?

Zobacz: Gwiazdy wybrały najlepsze SPA: Natalia Kukulska, Anita Sokołowska, Beata Sadowska, Monika Zamachowska


Monika Zamachowska znowu na Woronicza

Monika Zamachowska znowu na Woronicza

Monika Zamachowska nad Bałtykiem
Monika Zamachowska na rolkach

Monika Zamachowska na rolkach

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×