Szukaj

Monika Zamachowska pokazała córkę. 15-letnia Zosia wyrosła na przepiękną dziewczynę: „Bardzo podobna do pani”

Monika Zamachowska pokazała córkę. Zosia ma 15 lat i wygląda jak skóra zdjęta z matki. Jej uroda zachwyciła fanów dziennikarki.
Monika Zamachowska z córką Zosią

Monika Zamachowska z córką Zosią

Monika Zamachowska jest mamą dwójki nastolatków: 17-letniego Tomasza i 15-letniej Zosi. Wychowuje ich na wartościowych ludzi, gdyż nie chce, by tak jak niektórzy przedstawiciele młodego pokolenia, stali się roszczeniowi. Gwiazda niestety zauważyła taką tendencję już jakiś czas temu.

Coraz więcej młodych ludzi chce żyć na kosz swoich rodziców, nie dając od siebie zupełnie nic. Takiej postawie dziennikarka zdecydowanie mówi dość. W rozmowie z Twoim Imperium przyznała:

Dajemy sobie ze Zbyszkiem jeszcze trzy, cztery lata, by zacząć myśleć o tym, żeby moim dzieciom troszkę przykręcić ten kurek. O jego dzieciach milczę. I tyle.

Monika powoli już wciela w życie swój plan. Jej syn zna doskonale wartość pieniądza, gdyż od jakiegoś czasu próbuje samodzielnie na siebie zarabiać. Jego pierwszą pracą było roznoszenie ulotek, potem dostał rolę w serialu paradokumentalnym TVN Szkoła. W tamtym czasie dumna mama opublikowała post na swoim Instagramie, przy okazji sukcesu syna. Napisała wymowne słowa:

Brawo, synu!

Monika Zamachowska: córka powala urodą

Dziś Zamachowska znów ma powód do dumy. Tym razem chodzi o jej nastoletnią córkę. Zosia Malcolm to córka Moniki oraz szkockiego pilota Jamiego Malcolma, drugiego męża prezenterki.

Choć Zosia ma dopiero 15 lat, to już dwa lata temu oznajmiła, że nie zamierza iść w ślady sławnej mamy. Okazuje się, że ma zupełnie inne marzenia. Chciałaby pójść w kierunku związanym z muzyką, dlatego pobierała lekcje u Agaty Steczkowskiej. Dumna mama w pełni popiera pomysł na karierę córki.

Na profilu Zamachowskiej pojawiło się dziś bardzo klimatyczne czarno-białe zdjęcie z wizerunkiem Zosi. Dziewczynka stoi na tle mostu Golden Gate w San Francisco. Autorem zdjęcia jest tata nastolatki.

View this post on Instagram

#dzieckocórka #wpodróży #photobydaddy

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on

W komentarzach pod zdjęciem córki Zamachowskiej pojawiło się mnóstwo komplementów. Wszyscy zgodnie orzekli, że jest bardzo podobna do mamy.

  • Piękna dziewczyna!
  • Myślałam, że to pani za młodu:), bardzo podobna.
  • …podobna do mamusi.
  • Śliczna dziewczyna, uroda po mamie – piszą zachwyceni internauci.


Córka Moniki Zamachowskiej

Córka Moniki Zamachowskiej

scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Monika Richardson, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Monika Richardson, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×