Szukaj

Monika Zamachowska o dzieciach. Czym zajmują się Tomasz i Zosia?

Monika Zamachowska nie może się doczekać aż jej dzieci wyfruną z rodzinnego domu i zaczną żyć na własny rachunek. Już teraz jej nastoletni syn pracuje. Gwiazda pęka z dumy.

Monika Zamachowska to trzykrotna mężatka. Z drugiego małżeństwa ze szkockim pilotem – Jamie’em Malcolmem, ma dwoję dzieci: syna Tomasza Davida oraz córkę Zofię. Dziennikarka w 2014 roku wyszła za mąż za polskiego aktora – Zbigniewa Zamachowskiego, z którym do dzisiaj tworzy szczęśliwą rodzinę.

Monika Zamachowska o dzieciach

Aż trudno uwierzyć, że dzieci Moniki Zamachowskiej są już nastolatkami. Gwiazda jak najszybciej chce nauczyć swoje pociechy samodzielności. Dziennikarka nie jest typową matką-Polką, trzymającą dzieci pod kloszem. Wręcz przeciwnie – jej marzeniem jest, aby nastolatkowie w końcu poznali smak prawdziwego dorosłego życia.

Nie mogę się doczekać, aż moje dzieci wylecą z gniazda i pójdą w świat. Chciałabym, żeby spróbowały życia w innych smakach – czytamy w magazynie Fakt.

Monika Zamachowska z dziećmi. Fot. Gala

Monika Zamachowska z dziećmi. Fot. Gala

Syn gwiazdy ma już 18 lat i powoli poznaje smaki dorosłego życia. Niebawem pełnoletność osiągnie też 16-letnia Zosia. Mimo nowoczesnego podejścia do macierzyństwa, dziennikarka jak każda mama pozostaje pełna obaw i martwi się o przyszłość swoich dzieci:

Inaczej się żyje, będąc na garnuszku u mamy i taty, a inaczej na własny rachunek. Oby ich to życie nie skopało za bardzo.

Tomasz dzięki takiemu wychowaniu jest bardzo przedsiębiorczym nastolatkiem i już teraz dorabia, aby nie być całkowicie zależnym od mamy. Nastolatek pracuje jako dostawca jedzenia.

Jeśli chce zarabiać własne pieniądze, to ja go wspieram i jestem pełna podziwu – mówi z dumą o synu.

Zosia na razie skupia się na nauce.


Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

aMonika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem na feriach

Monika Zamachowska z synem na feriach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×