Szukaj

Monika Zamachowska wbiła szpilę Zbigniewowi. To dlatego nie mieli ze sobą dzieci

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska w nowym wywiadzie opowiedziała o swoich macierzyńskich planach. Przy okazji wbiła szpilę Zbigniewowi Zamachowskiemu. Co powiedziała? 

Monika Zamachowska kilka lat temu po raz trzeci została żoną. Poślubiła aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Przyjęła nazwisko męża i od tego momentu zaczęła się pojawiać u jego boku podczas branżowych wydarzeń. Gdy wydawało się, że ta relacja przetrwa na długie lata, na początku 2021 roku okazało się, że ten związek dobiegł końca.

Monika Zamachowska planuje dzieci

Początkowo Zamachowska nie chciała komentować swojego rozstania. W pewnym momencie przerwała milczenie i od tego momentu co jakiś czas wypowiada się na ten temat. Niedawno udzieliła wywiadu tygodnikowi Wprost, na którego łamach zapewniła, że po rozwodzie wraca do nazwiska pierwszego męża.

Gwiazda opowiedziała, że nie zamierza zamykać się na miłość. Zdradziła, jakie cechy powinien mieć idealny partner. Lista wymagań jest imponująca, o czym pisaliśmy tutaj. Monika Zamachowska powiedziała też, że chciałaby mieć kolejne dziecko. Wie jednak, że w jej przypadku nie jest to takie proste:

Nie byłoby trudno dojść do wniosku, że jestem felerna, że żadnego związku nie potrafię utrzymać, bo trzecie małżeństwo się rozpada, bo facet mnie zostawia. A ja bardzo chciałabym się jeszcze zakochać. Ba! […] Bardzo chciałabym jeszcze mieć dziecko. Pewnie ten pociąg już odjechał, jestem realistką. W kategoriach cudu trzeba by traktować moje ponowne macierzyństwo…

Przy okazji wbiła szpilę swojemu mężowi. Zdradziła, że gdy byli blisko, nigdy nie myślała o tym, by zajść w ciążę:

Po 42. roku życia płodność kobiety spada drastycznie. Ale kto zabroni marzyć? To dla mnie samej trochę dziwne, bo jednocześnie nigdy nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem.

Dlaczego nie zdecydowała się na dziecko? Powiedziała, że chroniła ją przed tym intuicja:

Nie wiem. Intuicja, instynkt podpowiadały mi, że to nie jest dobry pomysł – stwierdziła.

Monika Zamachowska ma dwoje dzieci 20-letniego Tomasza i młodszą od niego siostrę Zofię. To owoc miłości dziennikarki i Jamiego Malcolma.


Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska - premiera spektaklu Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska - premiera spektaklu Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×