Monika Richardson raz dwa zrobiła remont mieszkania. To już nie te same wnętrza. Zbyszek mógłby się nie odnaleźć

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson pochwaliła się w sieci remontem mieszkania. Gwiazda postanowiła radykalnie odświeżyć wnętrza. Pojawił się nowy, odważny kolor ścian i dodatek, dzięki któremu będzie mogła się stroić. Zobaczcie, co kupiła. 

Monika Richardson kilka tygodni temu poinformowała o tym, że rozstała się z mężem, Zbigniewem Zamachowskim. Małżonkowie przez wiele lat uchodzili za bardzo zgodne i dobrane małżeństwo. Chociaż na samym początku niewiele osób wróżyło im wspólną przyszłość, to oni z biegiem lat udowadniali, że pomimo wcześniejszych trudnych doświadczeń nadal wierzą w miłość. Niestety po tym jak paparazzi przyłapali aktora wynoszącego meble z mieszkania swojej żony, w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się plotki o rozwodzie, które z biegiem czasu potwierdziła sama zainteresowana.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Od tamtej pory gwiazda próbuje odciąć się od trudnych wspomnień i urządzić swoje życie na nowo.

Monika Richardson zrobiła remont mieszkania

Dziennikarka po ślubie z trzecim mężem postanowiła przyjąć jego nazwisko. Przed nią jednak widmo kolejnego rozwodu, a już wcześniej zraniona gwiazda podjęła decyzję o tym, że wraca do nazwiska swojego pierwszego męża – Ricka Richardsona. On sam z resztą, gdy usłyszał jej o kłopotach małżeńskich, zaproponował byłej ukochanej takie rozwiązanie.

Gwiazda po nagłej wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego postanowiła zmienić wystrój swojego mieszkania. Zaczęła od kupna nowych mebli i obrazów i wypełnieniu pustki, po wszystkim, co aktor zabrał z ich wspólnego domu. Teraz przyszła pora także na mały remont. Monika pomalowała ścianę w przedpokoju na złoto i kupiła ogromne lustro, przed którym ma zamiar się stroić. Brakuje jej tylko jeszcze pasującego do całości kinkietu.

Takie mam w domu od wczoraj. Pomalowaliśmy ścianę na złoto (a co!) i to lustro weszło idealnie. Teraz tylko się stroić i przeglądać. Tylko kinkiet nad lustrem muszę jeszcze ogarnąć. Macie jakieś pomysły, jak powinien wyglądać?

To bardzo odważne zmiany, ponieważ wcześniej królowały tam białe ściany i stonowane kolory. W komentarzach natychmiast fanki zaczęły podpowiadać, jaki kinkiet pasowałby do nowego wystroju mieszkania. Monika zatem na pewno będzie miała o czym rozmyślać przed kolejnymi zakupami. Widać, że nie ma zamiaru rozpamiętywać nieudanego małżeństwa i mocno ruszyła do przodu.


Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Zamachowska pokazała fragment salonu

Monika Zamachowska pokazała fragment salonu

Monika Zamachowska wypełniła pustkę po odejściu Zamachowskiego

Monika Zamachowska wypełniła pustkę po odejściu Zamachowskiego

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja ja bardzo lubie i zycze dobrze. Fajna z niej babka i ma racje, ze nie siedzi i nie placze. Chlopow nie brak, jest atrakcyjna, wiec chetnych do relacji znajdzie wielu.

 • Gość pisze:

  No i pozamiatala… Kto nastepny w kolejce?

 • Gość pisze:

  Bidulka męża ukradła i zdziwiona że jej też ukradli , a nie może nie taka biedna bo na remont ją stać …

  • Monikaprzypadkiem pisze:

   Tak, porwała biedaka! Ona była zakochana w nim , a jak się patrzy na to po latach to mam jednak wrażenie że on zdawał sobie sprawę z siły Monika i wiedział że tylko przy silnej kobiecie skutecznie ucieknie od żony z 4 dzieci; wcześniej miał romanse tylko kochanki nie chciał życia sobie torpedować.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×