Monika Richardson na dobre odcina się od Zbyszka. Zmiana nazwy na Instagramie i strony internetowej to nie koniec rewolucji

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka podjęła odważną decyzję, którą raz na zawsze odcięła się od aktora.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski pobrali się w 2014 roku. Dziennikarka przyjęła nazwisko męża. W jednym z wywiadów, którego udzieliła po ślubie ujawniła, że wahała się przed podjęciem tego kroku. Deklarowała jednak, że nie żałuje tej decyzji i myśli, że nie zmieni nazwiska do końca życia:

Miałam chwile zawahania, czy to dobre posunięcie, ale wówczas na zmianę nazwiska miało wpływ wiele elementów. Nie żałuję tej decyzji. Poza tym bardzo lubię moje obecne nazwisko i myślę, że już go nie zmienię do końca życia – powiedziała „Super Expressowi” Monika Zamachowska.

Chociaż wydawało się, że Zamachowscy są ze sobą szczęśliwi, na początku roku postanowili się rozstać. Sami zainteresowani nie komentowali tych rewelacji. Monika przerwała jednak milczenie i powiedziała, że to jej mąż, z którym spędziła wspaniałe 10 lat życia, postanowił odejść:

Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzną, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym, serdecznym człowiekiem. […] Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Monika Zamachowska zmieniła nazwisko i stronę i

Mimo że jeszcze niedawno dziennikarka deklarowała, że będzie Zamachowską do końca życia, podjęła odważną decyzję. W rozmowie z Wprost powiedziała, że wraca do nazwiska Richardson:

Po rozwodzie mam zamiar wrócić do nazwiska Richardson, które jest doskonale pamiętane w kontekście mojego największego zawodowego sukcesu, czyli programu Europa da się lubić. Nie jestem gwiazdką jednego sezonu. Wolałabym też, żeby nikt nie zarzucał mi tego, co napisał jeden z internautów, że jestem typem, który „bez faceta nie potrafi żyć”. Potrafię. Pytanie, czy chcę.

Chociaż dziennikarka i aktor jeszcze nie mają rozwodu, Monika robi wszystko, by na nowo być kojarzona jako Richardson. Niedawno komentowała pogrzeb księcia Filipa na antenie TVN24, gdzie podpisano ją starym nazwiskiem. Teraz poszła o krok dalej – zmieniła adres strony internetowej i nazwę na Instagramie.

Monika Richardson zmieniła nazwę w social mediach

Monika Richardson zmieniła nazwę w social mediach

Aktualnie Monika Richardson skupia się na karierze zawodowej. Zabierze głos podczas motywacyjnej konferencji, w której wezmą udział m.in. Qczaj i Tomasz Kammel. Osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z Plotkiem donosi, że dziennikarka chce w pełni poświęcić się karierze:

Monika postanowiła teraz skupić się na sobie i ruszyć z karierą. Dlatego zainwestowała w nową stronę internetową i wraca do nazwiska, które dało jej rozpoznawalność. Już ma propozycje szkoleń i warsztatów coachingowych i dotyczących wystąpień publicznych. Monika liczy, że dzięki temu poprawi swoją sytuację finansową i za jakiś czas będzie mogła zrezygnować z wynajmu willi w Wilanowie.

Portal podaje, że mowa o willi, która znajduje się w popularnej warszawskiej dzielnicy. Podobno dochód z wynajmu był do tej pory przeznaczany na zapłatę alimentów przez Zbigniewa Zamachowskiego.


Monika Richardson zmieniła nazwę w social mediach

Monika Richardson zmieniła nazwę w social mediach

Monika Richardson zmieniła nazwę strony internetowej

Monika Richardson zmieniła nazwę strony internetowej

Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?

Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×