Monika Richardson pokazała pokój córki. Taki wystrój to marzenie każdej nastolatki. Ale co w jej łóżku robią dziadkowie?!

Monika Richardson i jej córka

Monika Richardson i jej córka

Monika Richardson pochwaliła się wystrojem pokoju córki. Wnętrze robi wrażenie. Tylko co robią dziadkowie w jej łóżku?!

Monika Richardson (ur. 1972) w 1995 roku ukończyła iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Niedługo później rozpoczęła prace w TVP. Była prowadzącą, współprowadzącą lub autorką programów, takich jak: Europa da się lubić, Orzeł czy reszta?, Teleadwokat, Europejczycy, Kulty popkultury, Witaj, Europo. Pracę w TVP zakończyła w 2011 roku.

W tym samym roku uczestniczyła w programie Taniec z gwiazdami. W kolejnych latach pracowała dla Radia Złote Przeboje i TTV. W latach 2013-2019 znów współpracowała z TVP.

W życiu prywatnym była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Amerykanin Will Richardson. Ze związku z drugim mężem, Szkotem Jamie’m Malcolmem, ma dwoje dzieci: Tomasza DavidaZofię. Ostatnim mężem dziennikarki był kultowy aktor Zbigniew Zamachowski. Para rozstała się w marcu 2021 roku.

Aktor na łamach książki napisał, że Monika była w związku zbyt nadopiekuńcza:

 Monice zawdzięczam bardzo dużo. Jest ważną kobietą w moim życiu. Zawsze miałem i mam pewien problem z ogarnianiem rzeczywistości. Coraz bardziej staję się analfabetą, jeśli chodzi o wirtualny świat internetu. (…) Monika to ogarnia i uwalnia mnie od tego problemu. Kłopot pojawia się wtedy, gdy ktoś za bardzo chce się tobą opiekować. Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza. Walczymy ze sobą o zakres tej opieki, bo czasem sam chciałbym zapiąć sobie kurtkę.

Po kilku miesiącach Monika ulokowała uczuciaKonradzie Wojterkowskim. Ostatnio para wspólnie dekorowała dom na święta. Zmiany nie ominęły pokoju 17-letniej córki.

Monika Richardson pokazała pokój córki. Jak wygląda?

Monika Richardson zamieściła na Instagramie zdjęcie pokoju córki. Całość utrzymana jest w jasnych barwach. Dziewczyna ma dostęp do dużego balkonu. Ściany jej pokoju są pokryte zdjęciami, obrazami i dekoracjami w amerykańskim stylu. Największą furorę robi jednak sufit, na którym widać film udostępniony dzięki projektorowi. Monika uwieczniła na zdjęciu dziadków dziewczyny, którzy oglądając pokój, nie mogli się powstrzymać i położyli na jej łóżku, by obejrzeć projekcję.

Autorka zdjęcia podpisała je:

Gdy Twoja córka dostała projektor na święta, a Twoi rodzice trochę za mocno weszli w konwencję.

Pełen wpis zobaczycie poniżej.

Zazdrościmy dziewczynie takiego prezentu! Nie obyło się jednak bez komplikacji. Jedna z osób napisała w komentarzu:

Kurcze, też się zastanawiam okrutnie. A jaki dostała?

Na co Monika odpisała:

No tu jest trochę komplikacja, bo dostała tymczasowo inny, niż miał być… Także nie wiem właściwie. Ale na pewno wszystko się niebawem wyjaśni!

Również mamy taką nadzieję.


Pokój córki Moniki Richardson

Pokój córki Moniki Richardson

Monika Richardson - gwiazdy na pokazie mody

Monika Richardson - gwiazdy na pokazie mody

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×