Monika Richardson z partnerem dekorują dom. Pierwsze wspólne święta jeszcze się nie zaczęły, a już ma dość: „Mogę nie wytrzymać”

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson na kilka dni przed świętami zajęła się dekorowaniem mieszkania. Pomógł jej w tym partner i dzieci. Zobaczcie, jak wyszło. 

Monika Richardson miniony rok może zaliczyć do wyjątkowo burzliwych. Po trudnym czasie kolejnych obostrzeń związanych z pandemią kolorową prasę obiegła informacja o tym, że rozstała się z mężem. Paparazzi przyłapali Zbigniewa Zamachowskiego w czasie gdy wynosił swoje rzeczy z mieszkania, które wspólnie zajmowali na Żoliborzu. Dziennikarka w fali narastających plotek potwierdziła publikacje tabloidów i udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o zdradzie aktora.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Po rozstaniu każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Teraz z dala od siebie przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Monika pochwaliła się relacją z dekorowania mieszkania.

Monika Richardson dekoruje mieszkanie na święta

Monika Richardson po rozpadzie trzeciego małżeństwa długo nie była sama. Dziennikarka związała się z przedsiębiorcą, Konradem Wojterkowskim i wygląda na to, że ich uczucie ma się doskonale. Zakochani są razem od kilku miesięcy i chętnie chwalą się tym, jak wygląda ich relacja. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, a ostatnio gwiazda wspominała, że pomieszkują u siebie nawzajem. Teraz wspólnie przygotowują się do Bożego Narodzenia.

Już od początku grudnia na Instagramie pojawiają się zdjęcia kolejnych gwiazd, które chwalą się tym, jak udekorowały dom na święta. Teraz przyszła pora na Monikę, która zabrała się za to na kilka dni przed Wigilią, ale za to w całkiem sporym gronie. Pochwaliła się nagraniem ze swojego mieszkania, na którym widzimy, że stery pana domu przejął Konrad, który wiesza lampki na choince. Dookoła krzątają się także ich dzieci, które pomagają w zakładaniu innych dekoracji. W opisie przyznała, że ma już nieco dość świątecznych ozdób.

Działo się… A tu jeszcze parę dni do Świąt…
Jeśli ktoś zaproponuje powieszenie choćby jednej więcej bombki, wstążki, świeczki, sznureczka światełek, albo aniołka, mogę nie wytrzymać…

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Monika Richardson (@monikarichardson)

W domu gwiazdy nie zabrakło lampek, które znalazły się nie tylko na choince, ale także dookoła całego pokoju. Nad drzwiami zawisła jemioła, pod którą domownicy będą mogli obdarowywać się pocałunkami. Na stoliku stanęły Gwiazdy Betlejemskie. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Monika Richardson pokazała świąteczne dekoracje

Monika Richardson pokazała świąteczne dekoracje

Monika Richardson pokazała świąteczne dekoracje

Monika Richardson pokazała świąteczne dekoracje

Monika Richardson pokazała świąteczne dekoracje

Monika Richardson pokazała świąteczne dekoracje

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowych wesołych zdominował ja ta jasne ha ha niestety lepiej samemu niź piwo na pół ha ha niesźcześcia chodzą parami a gdzie oślica ja bym się przyznała jakbym była zakochana ja teź ha ha sźach mat teraz są 3 ha ha super i to tyle

 • Gość pisze:

  Nie lubię tej kobity ale życzę jej Zdrowych Spokojnych Swiat

 • Gośćwierzący pisze:

  Tylko Tego najważniejszego czyli Dzieciątka nigdzie niema. To po co i dla kogo te ozdoby itd. Serca trzeba przygotować na Jego przyjęcie. Ale u nich niema miejsca dla Jezusa. Wszystko dla poklask i rozwiązłości.

  • Gość. Z boku. pisze:

   Trzeba się leczyć. To trudny przypadek, ale teraz już uleczalny.!

  • Gość Już normalny! pisze:

   Zajmij się lepiej dzieciątkami tu na Ziemi, które żyją w biedzie! No ,.ale mistycyzm nic nie kosztuje, a ma się poczucie, że spełniasz dobre uczynki!!!!

 • Gość pisze:

  Pani Moniko, duuuuuzo zdrowia i szczescia zycze

 • Gość pisze:

  Znowu wszystko na pokaz. Oj źle się skończy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×