50-letnia Monika Richardson pokazała brzuch. Od razu widać, że sporo schudła i ujędrniła ciało: „Przemiana na piątkę”

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson ostro wzięła się za siebie. Pokazała fanom, jak ćwiczy. Jej brzuch robi wrażenie. To jednak nie koniec walki o wymarzoną sylwetkę.

Monika Richardson została zapamiętana przez widzów jako prowadząca talk-show Europa da się lubić. Zapraszała w nim ludzi z całego Starego Kontynentu i rozmawiała na różne tematy. Po latach nieobecności powróciła do Telewizji Polskiej. Jej kariera w tym miejscu zakończyła się za kadencji Jacka Kurskiego. Od tego czasu ma ona krytyczny pogląd na działanie publicznego nadawcy, jednakże nie wyobraża sobie tego, aby mogła rozpocząć pracę w jakiejkolwiek innej stacji.

Nie widzę siebie w innej stacji, bo moją stacją jest Telewizja Polska. Jak tylko Telewizja Polska będzie znowu publiczna, to ja bardzo chętnie będę z Telewizją Polską współpracować. Natomiast na razie publiczna nie jest i to nie chodzi o jakieś osobiste antypatie, aczkolwiek ta antypatia też istnieje, bo ja po prostu pana Kurskiego nie znoszę – wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Dziś 50-latka prowadzi szkołę językową i wciąż udziela się w mediach społecznościowych.

Monika Richardson zaprezentowała sylwetkę

W środę zaprezentowała kilka ujęć z treningu jogi.

Dzisiaj Zaduszki, ale ja nie mam wolnego. Od południa mam lekcje w mojej szkole językowej @richardsonschoolpoland (pamiętajcie, nigdy nie jest za późno na naukę języków obcych!), ale o porannej jodze nie zapomniałam – rozpoczęła komentarz do zdjęć.

Następnie skupiła się na przebiegu diety i ćwiczeń. Zostało jej jeszcze 1,5 kg do zrzucenia, lecz już teraz ma ona wręcz idealną sylwetkę.

Przy okazji śpieszę donieść o postępach w diecie i ćwiczeniach: zostało mi do zrzucenia 1,5 kg i daję sobie na to czas do połowy listopada. A na zdjęciu mostki – może nie są idealne (Monika, wyprostuj ręce!), ale widać wyraźnie, że brzuszek mniejszy i jędrniejszy – wytłumaczyła.

Na koniec zapowiedziała, że będzie jeszcze lepiej wyglądała:

To jest oczywiście tylko świadectwo pewnego etapu i wierzę, że będzie lepiej. Miejcie fajną tę poniedziałkową środę.

Internauci są pod wrażeniem metamorfozy swojej idolki. To ich głosy:

  • Ja też od tygodnia wziąłem się za siebie, po przerwie spowodowanej wypadkiem w pracy. Jak widzę, jak Pani jest w dobrej formie, to motywacja rośnie.

  • Brawo… ja też po siłowni o 6 rano.

  • Gratuluję! U mnie też 1kg mniej, ale przyznaję bez bicia, nie ma w tym mojej zasługi. Stres przez ostatnie dni zrobił robotę.

Trzymamy kciuki za Monikę i jej transformację.


Monika Richardson zaprezentowała sylwetkę

Monika Richardson zaprezentowała sylwetkę

Monika Richardson przygotowywała psa na Halloween

Monika Richardson przygotowywała psa na Halloween

Monika Richardson przygotowywała psa na Halloween

Monika Richardson przygotowywała psa na Halloween

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×