Dwa lata po rozstaniu i TAKIE wieści. Monika Richardson zmieniła zdanie w sprawie Zbigniewa Zamachowskiego. To się porobiło!

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson dwa lata temu rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim po dekadzie małżeństwa. Miała do niego sporo żalu. Teraz nagle dziennikarka zmieniła zdanie. Ale wieści!

Monika Richardson nigdy nie mogła narzekać na nudę. Sporo działo się w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziennikarka przed laty była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadziła popularne formaty, a najbardziej zapadła widzom w pamięć jako gospodyni programu Europa da się lubić. Przez lata jej grafik był napięty do granic możliwości. Pomimo tego znalazła czas na miłość. Jej związki jednak nie miały szczęśliwego zakończenia.

Gwiazda trzy razy wychodziła za mąż, a żadne z jej małżeństw nie przetrwało próby czasu. Jej trzecim mężem, z którym jeszcze nie ma rozwodu, był Zbigniew Zamachowski. Z aktorem rozstała się dwa lata temu. Po tym udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o jego zdradzie.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Dziennikarka po rozstaniu była pełna żalu. Zwłaszcza dlatego, że jej mąż odszedł i odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Obecnie jest związany z Gabrielą Muskałą. Teraz obecna jeszcze żona aktora mocno zmieniła zdanie o Zamachowskim.

Monika Richardson o Zbigniewie Zamachowskim. Co ma do powiedzenia mężowi?

Monika i Zbigniew nie mają jeszcze rozwodu, ale dziennikarka podobnie jak jej mąż znalazła szczęście w miłości. Od jakiegoś czasu związana jest z Konradem Wojterkowskim. Od momentu, gdy aktor wyprowadził się z mieszkania swojej żony minęły już dwa lata. Dopiero teraz Richardson zdołała wybaczyć mu to, co się wydarzyło i zupełnie zmieniła narrację. Teraz nie szczędzi byłemu partnerowi komplementów.

Wybaczyłam Zbyszkowi. Patrzę na to w ten sposób: do momentu poznania Konrada byłam w życiu z trzema wspaniałymi mężczyznami, każdy z nich towarzyszył mi w ważnym etapie drogi. Zbyszek też był ważny i nie żałuję żadnego dnia, jaki z nim przeżyłam. Jest przezdolnym aktorem, a przede wszystkim dobrym, serdecznym, ciepłym facetem – przekazała w rozmowie z Twoim Imperium.

Po wcześniejszych wywiadach Moniki to całkowity zwrot akcji w jej relacji z Zamachowskim. Fani mogą być nieco zaskoczeni tym, jak bardzo zmieniła zdanie. Poniżej możecie przypomnieć sobie naszą rozmowę z dziennikarką, w której mówiła o rozwodzie.


Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×