Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała stracili szansę na szczęście?! „Podziękowania” mogą przekazać Monice Richardson

Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

Monika Richardson pokrzyżuje plany Zbigniewowi Zamachowskiemu? Chodzi o ewentualne sformalizowanie przez niego związku z nową partnerką, Gabrielą Muskałą.

Monika Richardson Zbigniew Zamachowski byli parą przez dekadę. Małżonkowie chętnie opowiadali o swojej miłości i gościli na salonach, a wielu fanów myślało, że są dla siebie stworzeni. Gwiazdorska para nie przeszła próby czasu. W marcu 2021 roku dziennikarka potwierdziła rozstanie z aktorem.

Zarówno Monika, jak i Zbigniew długo nie pozostawali singlami. Ona weszła w związek z Konradem Wojterkowskim, on – z Gabrielą Muskałą. O ile była Zamachowskiego nie zamierza formalizować nowej relacji, to w przypadku jej męża (jeszcze nie są po rozwodzie – przyp. red.) może być inaczej.

Kilka miesięcy temu media zwróciły uwagę na to, że Gabriela nosi na palcu sporych rozmiarów pierścionek. To wywołało lawinę plotek o tym, że Zbyszek się jej oświadczył i powoli szykują się oni do wesela. To jednak nie będzie możliwe, dopóty sąd formalnie nie zakończy jego poprzedniego małżeństwa, a z tym może być spory problem ze względu na postawę jednej ze stron.

Monika Richardson o rozwodzie ze Zbigniewem Zamachowskim

Tabloid Twoje Imperium zapytał byłą prowadzącą Europa da się lubić, czy zamierza w najbliższym czasie złożyć pozew rozwodowy.

Na razie nie mam potrzeby składania pozwu, bo rozwód nie jest mi zupełnie do niczego potrzebny. Nie planuję kolejnego ślubu – dziennikarka stanowczo zadeklarowała.

Taka odpowiedź niekoniecznie usatysfakcjonuje Zamachowskiego, któremu zapewne znacznie bardziej zależy na uzyskaniu rozwodu. Jeśli Monika nie zmieni zdania i dalej będzie uważała, że zakończenie małżeństwa nie jest jej potrzebne, przyszłość jego związku z Muskałą stoi pod dużym znakiem zapytania.

Monika Richardson o ślubie z partnerem

W kwietniu tego roku zapytaliśmy partnerkę Wojterkowskiego, czy zamierza stawać z nim na ślubnym kobiercu.

Nie absolutnie nie. W ogóle o tym nie myślę, jestem szczęśliwa i niech tak zostanie – była gwiazda Telewizji Polskiej odpowiedziała naszej reporterce.

Pełna rozmowa na ten temat poniżej.

Co myślicie na temat patowej dla Zbigniew Zamachowskiego sytuacji?


Monika Richardson ma siwe włosy

Monika Richardson ma siwe włosy

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - premiera spektaklu Company

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - premiera spektaklu Company

Monika Richardson, Jamie Malcolm, Konrad Wojterkowski, Zosia Malcolm

Monika Richardson, Jamie Malcolm, Konrad Wojterkowski, Zosia Malcolm

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nigdy nie lubiłam tej Richardson nieciekawa a jak mówi brzydki głos układ ust

  • GośćErika pisze:

   Kiepski człowiek z tej Richardson . Chociaż trafił swój na swego,Zamachowski też niezły aparat,zostawił rodzinę,a teraz co chwilę się zakochuje.Jakies wariactwo.Dziwie się kobietą ,że wiążą się z takim kiepskim człowiekiem🥶

 • Gość pisze:

  Ciekawi mnie co kobiety widzą w Zamachowskim? Kurdupel zero urody

  • GośćDorota pisze:

   A ty tylko urodę widzisz w człowieku. Gratuluję

  • Gość pisze:

   Ale w spodniach ma to coś…???

  • Dacota pisze:

   No nie, to takie płaskie, co napisałaś… Kiedyś miałam przyjemność poznać Pana Zamachowskiego i ujął mnie swoją osobowością, niesamowite ciepło emanuje od niego, poza tym wielka kultura osobista i spokój wewnętrzny. Nie fajnie jest zostawić żonę i dzieci, ale gdy wszystko się już wypali, czy naprawdę jest sens utrzymywania pozornego związku? Każdy człowiek chce być szczęśliwy…

 • Gość pisze:

  I bardzo dobrze … niech sam w końcu cis zrobi a nie czeka na podanie na tacy ,,len,,

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem w czym problem
  Zamachowski odszedł do innej kobiety, jak mu potrzebny rozwód, to niech składa pozew. Ktoś mu broni?
  A może boi się rozliczenia finansowego z Monika, która sprzedała swój piękny dom, żeby spłacać za niego zobowiązania alimentacyjne sięgające kilkudziesięciu tys. złotych. Przez 10 lat to nie zła sumka do zwrotu z tego się zrobila:)))

  • Gość pisze:

   Kilkadziesiąt tys. miesięcznie:)
   Justa, mimo że w ich malzenstwie od dawna była zima zdarła z niego taka kasę, że Zamachowski nie dał rady tego spłacać i robila to za niego Monika. To pewnie, że Zbysio może się bać rozwodu.

 • Gość pisze:

  jak zamachowski zlozy pozew to rozwod będzie i po temacie wiec artykul jak zwykle bez sensu o niczym

 • Gość pisze:

  Obrzydliwa ba ba😡nigdy nie darzyłam jej sympatią.

 • Gość dddďd pisze:

  Ona nie powiedziała, ze mu nie da rozwodu, tylko, że nie będzie składać pozwu, on może to zrobić, jak mu tak zależy na rozwodzie

  • Gośćala pisze:

   Dokładnie tak.Dziennikarstwo górnych lotów.Jakies wymyślanie że będzie problem z rozwodem.A czy ona słowo powiedziała , że mu plany pokrzyżuje?

 • Gość pisze:

  Jak można nie dać komuś rozwodu, skoro małżeństwa od dawna już nie ma?

  • Gość pisze:

   Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
   Nikt nie pisze, że ona nie chceu dać rozwodu. Piszą, że nie wystapila o rozwód., bo ten nie jest jej potrzebny, bo nie zamierza brać ślubu.
   Jak Zamachowdki go potrzebuje, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki wniosek złożył, opłacił go i spłacił Monikę, która przez 10 lat płacila za niego alimenty jego dzieciom i byłej zonie. To zdaje się było jakieś 25 tys msc

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×