Zbigniew Zamachowski wpadł do mieszkania Moniki Richardson pod jej nieobecność. Dziennikarka ostrzegła go w tabloidzie

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson przebywa w Hiszpanii. Kamienicę, w której mieszka, odwiedził jej mąż, Zbigniew Zamachowski. Dziennikarka nie ukrywa zaskoczenia.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski pobrali się w 2014 roku. Niedługo świętowaliby siódmą rocznicę ślubu. Do tego jednak nie dojdzie. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Małżonkowie rozstali się na początku roku, co potwierdzili w okresie Wielkanocy.

Dziennikarka długo nie leczyła złamanego serca. Na jej drodze stanął biznesmen Konrad Wojterkowski. Gwiazda nie ukrywa, że przy nowym partnerze jej serce bije mocniej:

To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy… Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chce mówić więcej – komentowała w Super Expressie.

Monika i Konrad poważnie podchodzą do tej znajomości. O tym jest przekonana osoba z ich otoczenia, która donosi, że rozmawiają na temat wspólnego mieszkania (więcej tutaj).

Monika Richardson na wakacjach. Zbigniew Zamachowski odwiedził kamienicę, w której mieszka

Monika i jej nowy partner polecieli na wakacje. Postawili na słoneczną Hiszpanię, gdzie ładują akumulatory do dalszego działania. Nie jest to jednak romantyczny wyjazd tylko we dwoje. Zakochanym towarzyszą dzieci. Richardson zabrała ze sobą Tomka i Zosię, Wojterkowski syna Kolę.

W sieci pojawiło się już pierwsze wspólne zdjęcie partnerów, którym pochwaliła się dziennikarka. W niedzielę sieć obiegła kolejna fotografia. Internauci nie mają nawet cienia wątpliwości, że gwiazda rozkwita u boku nowego ukochanego.

Jak donosi Fakt, gdy Monika Richardson przebywa w Hiszpanii, kamienicę, w której mieszka, odwiedził Zbigniew Zamachowski. Gwiazda w rozmowie z tabloidem przyznała, że jest tym zaskoczona. Aktor nie umawiał się z nią na wizytę. Wyraziła nadzieję, że jedynie zabrał resztę rzeczy z piwnicy:

Mam nadzieję, że tylko odbiera resztę swoich rzeczy z piwnicy, a nie wchodzi do mieszkania podczas mojej nieobecności. Przecież w styczniu się wyprowadził i w domu nie ma już żadnych jego rzeczy.

Zbigniew Zamachowski nie ujawnił powodu, dla którego pojawił się w kamienicy Moniki Richardson. Chociaż dziennikarze próbowali się z nim skontaktować, nie odbierał telefonu.


Monika Richardson na wakacjach

Monika Richardson na wakacjach

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski w Hiszpanii

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski w Hiszpanii

Bronisława Zamachowska

Bronisława Zamachowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co do zasady jestem po jej stronie. Oczywiście byłoby lepiej, gdyby gryzła się w język, ale mimo ona wszystko przynajmniej nie jest zakłamana – mówi jak jest bez ogródek. A ZZ stracił na tym związku jak nie wiem co – okazało się po prostu, że król jest nagi. Ani razu nie stanął w jej obronie, gdy media i internet po niej „jechały”, że złodzieja mężów, i.t.d. – ANI RAZU, a to dużo mówi o relacji i jego stosunku do Moniki. Pozwalał, aby jego dzieci jechały po niej w mediach, co musiało być szczególnie dla niej przykre. Z tego, co wiem, jej dzieci za nim nie przepadały, ale nie robiły przeciwko niemu medialnej krucjaty. Ona może mówi za dużo, ale jest pozytywna, nie obwinia świata za swoje niepowodzenia i nie jest zakłamana – żyje, jak uważa za stosowne, wspiera dzieci, ciężko pracuje, utrzymuje rodzinę i jest bardzo dzielna i odważna – dlatego #teamMonika

 • Klara pisze:

  Pani Monika jest bardzo wyrachowana kobietą… a jej dzielenie się ze światem nowinkami w stylu mam nowego partnera są niskie… Słaby ten świat….

 • Gość pisze:

  Ta pani jest baaardzo gościnna w sypialni

 • Gość pisze:

  Wilki zaczęły się kąsać! Karma ! Na to czekałam 💪

 • Gość pisze:

  Ani przystojny ani mądry ani żaden z niego aktor! Pan Wołodyjowski w jego wykonaniu to parodia!!!!!!! Dupek !

 • Artur pisze:

  Jebłem 🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  Ten Zbycho to jednak prostak!!!

 • Rene pisze:

  No i dobrze, ze Pani Monika jest szczęśliwa. Zycze jej wszystkiego dobrego, a Pan Zbyszek, no cóż…..chyba sam nie wie czego chce

 • Heyo pisze:

  Czy to już jest poziom rynsztoka?

 • Gość pisze:

  To nie jego mieszkanie?

 • Gość pisze:

  To ona zamków nie wymieniła? Rozum śpi!

 • Gość pisze:

  Może zainstalował podsłuch 😉 albo ukrytą kamerkę 😉

 • Gość pisze:

  Pokazuje klasę…wrócił po wspomnienia.

 • Ania pisze:

  Boże! Mógł tam Bóg wie co zrobić albo… podłożyć! Boże czy jest jakaś feministka, która by się poświęciła o ogarnęła temat?

 • Gość pisze:

  Szrek zostawił prezerwatywy

 • Gość pisze:

  Ale bezczelny. Wymień kobieto zamki bo będzie co chwilę „wpadał”

 • Gość pisze:

  Karzeł bez honoru.

  • Gość pisze:

   Czy nie można powiedzieć /napisać „człowiek”, „facet”, „osoba” bez honoru ❓❓❓
   Musi to być ubliżanie ❓❓❓
   Ludzie, trochę kultury ‼️❗❗

 • Gość pisze:

  Dziwny facet. Ukradkiem do jej domu? Jak złodziej. Wstyd. Inteligencja

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×