Monika Richardson ucięła plotki na swój temat. Teraz ludzie w końcu przestaną ją męczyć? „Muszę to powiedzieć”

Zdjęcie (1) Monika Richardson ucięła plotki na swój temat. Teraz ludzie w końcu przestaną ją męczyć? „Muszę to powiedzieć”

[1/6] Monika Richardson

Zdjęcie (2) Monika Richardson ucięła plotki na swój temat. Teraz ludzie w końcu przestaną ją męczyć? „Muszę to powiedzieć”

[2/6] Monika Richardson

Zdjęcie (3) Monika Richardson ucięła plotki na swój temat. Teraz ludzie w końcu przestaną ją męczyć? „Muszę to powiedzieć”

[3/6] Monika Richardson- premiera spektaklu Company

Zdjęcie (4) Monika Richardson ucięła plotki na swój temat. Teraz ludzie w końcu przestaną ją męczyć? „Muszę to powiedzieć”

[4/6] Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - premiera spektaklu Company

Zdjęcie (5) Monika Richardson ucięła plotki na swój temat. Teraz ludzie w końcu przestaną ją męczyć? „Muszę to powiedzieć”

[5/6] Monika Richardson

Zdjęcie (6) Monika Richardson ucięła plotki na swój temat. Teraz ludzie w końcu przestaną ją męczyć? „Muszę to powiedzieć”

[6/6] Monika Richardson z partnerem

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia groty w radomiu teź się dobrze sprzedają jak mówi pani kozetka 33lata 5 dzieci po 20lat wszystko jest dla ludzi tylko z głową i umiarem a proseto pyszka nawet z pepka ha ha szkoda bo u mnie w barku coś tanszego tylko rossi finlandia walker nr1 condom chociaz niektórym juz niepotrzebny ale po co złabać świnke udanych wakacji moźna mozna i to tyle

×