Richardson i Zamachowski przyłapani z nowymi partnerami. Tak spędzają czas kilka miesięcy po rozstaniu

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zostali przyłapani z nowymi partnerami. Jak wynika ze zdjęć paparazzi, doskonale się bawili. 

Monika Richardson Zbigniew Zamachowski rozstali się na początku 2021 roku. Dziennikarka w jednym wywiadzie podkreśliła, że chociaż mąż podjął decyzję, by zakończyć tę relację, winę ponoszą obie strony.

Mimo iż od rozstania minęło kilka miesięcy, zdarza się, że sami zainteresowani wypowiadają się na ten temat. Tak jak niedawno, gdy Monika zwróciła się do internautów z pewnym apelem. Poprosiła, by potraktowali tę sprawę poważnie:

Dzisiaj bardzo „business”, bo mam prośbę i chciałabym, żebyście potraktowali ją poważnie. Wiem, że mój wkrótce już były mąż nie ma ostatnio najlepszej prasy. Mówiąc delikatnie. Jego nieszczęsny romans z koleżanką aktorką też nie jest przez Was najlepiej odbierany. Trudno, jak sobie pościelił, tak się wyśpi. To jednak nie zmienia faktu, że należy do niego 10 lat mojego życia, a przez 6 lat nosiłam jego nazwisko. Dlatego proszę, nie nazywajcie go ziemniakiem, kurduplem, konusem, czy jak Wam się zdarzało, spoconym wieprzem. Niech sobie żyje szczęśliwie z pianinem, obrazem księcia Bulby i regałami z Ikei.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski z nowymi partnerami

Monika Richardson nie ukrywa, że etap małżeństwa z Zamachowskim pozostawiła za sobą. Od pewnego czasu spotyka się z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim i świetnie się czuje w jego towarzystwie. Dowodem może być fakt, że niedawno razem wybrali się do Sopotu. Dziennikarka prowadziła tam jedno z wydarzeń. Jak donosi Super Express, zakochani po skończonej pracy bawili się świetnie:

Richardson brylowała w towarzystwie biznesmenów, obdarowywała ich uśmiechami i bawiła rozmową. A Konrad przez cały czas czuwał przy ukochanej. Taki partner to skarb — podaje tabloid.

Także Zbigniew Zamachowski nie zamierza rozpaczać po rozstaniu z Moniką. Paparazzi przyłapali go w towarzystwie Gabrieli Muskały, z którą jest łączony od pewnego czasu. Jak podaje Fakt, aktorzy opuszczali mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. W pewnym momencie zobaczyli ślimaka, który wspinał się po ścianie. Aktorka złapała go w dłonie i odłożyła na trawę:

Zbigniew w tym czasie kibicował dobrodusznej przyjaciółce i dodawał jej otuchy. Następnie zadowoleni i spełnieni udali się na spacer po warszawskich ulicach — czytamy w Fakcie.

Dodajmy, że chociaż Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się kilka miesięcy temu, nadal są jeszcze przed rozwodem.


Monika Richardson z partnerem w Sopocie

Monika Richardson z partnerem w Sopocie

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - gala Skrzydła Ekologii 2021

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - gala Skrzydła Ekologii 2021

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×