Monika Pietrasińska wzięła ślub. Suknię wyszywaną diamentami ściągnęła z drugiego końca świata. I chyba odsłoniła za dużo…

Monika Pietrasińska wzięła ślub

Monika Pietrasińska wzięła ślub

Monika Pietrasińska wzięła ślub. Jeszcze niedawno modelka chwaliła się romantycznymi zaręczynami, a już powiedziała tak swojemu narzeczonemu. Było pięknie. Zobaczcie.

Monika Pietrasińska wyszła za mąż. Spektakularna uroczystość odbyła się w Pałacu w Rozalinie. Mamy zdjęcia z fantastycznej uroczystości. Panna młoda – zjawiskowa.

Monika Pietrasińska wzięła ślub

Monika Pietrasińska od lat wraca na salony jak bumerang. Celebrytka, która jakiś czas temu była przez media okrzyknięta drugą Natalią Siwiec, całkiem niedawno się zaręczyła. Partner modelki przygotował jej romantyczną niespodziankę podczas wakacji w Chorwacji. Paweł Stypka zaprosił ukochaną do ekskluzywnej restauracji, a tam zaskoczonej dziewczynie wręczył wielki, piękny pierścionek. Pietrasińska go przyjęła, a relację z tych cudownych chwil opublikowała na Instagramie.

Okazuje się, że para nie zasypia gruszek w popiele i już są po ślubie. Spektakularna uroczystość odbyła się w tym samym miejscu, w którym ślubowali Maja i Krzysztof Rutkowscy, czyli w Rozalinie. Obiekt znany jest też z Projektu Lady.

Panna młoda prezentowała się wyjątkowo. Fryzurami – bo były aż 4, zajął się sam mistrz fryzjerstwa, Kajetan Góra. Pietrasińska swoje sukienki zamówiła w Dubaju. Jak widać, miejsce sprzyja temu, że panny młode często się przebierają – przypomnijmy, że Maja Plich miała 5 sukien. Monika na swój wielki dzień wybrała 3 kreacje.

Na zdjęciach możemy podziwiać pierwszą z nich. Długa do ziemi, z wyjątkowymi zdobieniami z diamentów, skonstruowaną z połączenia misternej, bogatej koronki ze śnieżnobiałą tkaniną powodowała, że Monika Pietrasińska mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Pałac jak zawsze zadbał o niesamowite dekoracje, żeby para młoda czułą, że to ich ważny moment.

Na Instagramie posypały się najlepsze życzenia dla młodej pary. Jedna z fanek jednak zauważyła, że panna młoda, mimo że jej suknia była obłędna, odsłoniła odrobinę za dużo.

Widzę sutka czy mi się wydaje? Całość jak najbardziej na tak – naisała.

Widzicie to, co internautka?


Ślub Moniki Pietrasińskiej

Ślub Moniki Pietrasińskiej

Ślub Moniki Pietrasińskiej

Ślub Moniki Pietrasińskiej

Ślub Moniki Pietrasińskiej

Ślub Moniki Pietrasińskiej

Komentarze

  • Nusia pisze:

    Nie mogę uwierzyć : autorka tekstu jest polonistką i napisała : „para młoda nie ZASYPIA gruszek w popiele”. No…. gratuluję 😂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×