Seksowna Monika Pietrasińska wraca na salony w nowej odsłonie! Zobaczcie jak bardzo się zmieniła!

Monika Pietrasińska zmieniła fryzurę

Monika Pietrasińska, zmysłowa fotomodelka z Lublina, swojego czasu była gwiazdą serialu Miłość na bogato, ma również za sobą kilka gorących rozbieranych sesji dla Playboya oraz w 2004 roku zdobyła tytuł Wice Miss Polski Nastolatek. Pietrasińska nigdy nie miała problemu z chwaleniem się swoim seksownym ciałem. Kiedyś jednak sama skomentowała, że nie uważa, że jest to dobry sposób na zrobienie kariery.

Skandal karmi i zazwyczaj się wiąże z golizną. To fakt, że nakręca bardzo popularność, ale czy to jest dobra droga? Jeżeli nikt nie ma za bardzo nic do zaoferowania, to oferuje swoją nagość – powiedziała kiedyś Pietrasińska jednemu z portali

Zatem po inwazyjnym zalewaniu mediów swoją nagością, Pietrasińska  nagle wycofała się z salonów i zrobiło się o niej cicho. Pietrasińska po traumatycznych przeżyciach rodzinnych, śmierci ojca oraz siostry, zajęła się swoim życiem osobistym. Dopiero teraz Monika postanowiła o sobie przypomnieć! Zaprezentowała się światu w nowej odsłonie, ma zupełnie inny kolor włosów!  Z profilu Moniki wiemy, że w ostatnim czasie modelka bawiła się kolorami. W listopadzie miała jeszcze jasne włosy, które na początku grudnia znacznie przyciemniła. Jednak zmysłowa Monika najlepiej czuje się w blondzie, w związku z tym kilka dni temu odwiedziła swój ulubiony salon fryzjerski Kajetana Góry, gdzie poddała się metamorfozie.

Na jej włosach zastosowano metodę nazywaną „sombrejką” – napisał Góra

Na profilu Moniki możemy nadal śledzić życie modelki. Wiadomo zatem, że Monika ma się świetnie, wygląda jak milion dolarów, korzysta z luksusu, często bywa w prestiżowych klubach, w których spotyka się z celebrytami. Monika uwielbia również podróże! Zatem wkleja sporo swoich pięknych zdjęć z egzotycznych wyjazdów. Oczywiście foty są gorące i Pietrasińska, tak jak dawniej chwali się swoją seksowną figurą.

Tęskniliście za Moniką?

 

Świąteczna sesja Kardashianów, a w niej Khloe Kardashian w ciąży! Pozuje na pierwszym planie!

Emily Ratajkowski zatrzymała się w środku lata! Ponownie kusi w seksownym bikini własnej marki!

 

Nowa gwiazda w polskim internecie! Seksbomba marzy o muzycznej karierze i kocha malować swoje zmysłowe ciało!


Monika Pietrasińska zmieniła fryzurę

Monika Pietrasińska zmieniła fryzurę

Monika Pietrasińska w długich, różowych włosach. Zdjęcia 2017

Monika Pietrasińska w długich, różowych włosach. Zdjęcia 2017

Monika Pietrasińska fryzura

Monika Pietrasińska fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×