Szukaj

Niebywała metamorfoza! Zapomnianą polską seksbombę można pomylić z Kim Kardashian! Wygląda prawie jak oryginał

Polska Kim Kardashian - Monika Pietrasińska

Monika Pietasińska wygląda jak Kim Kardashian

Monika Pietrasińska swoją burzliwą karierę zaczęła już w wieku 17 lat, wówczas zadebiutowała nago na łamach czasopisma CKM. Zmysłowa sesja przyniosła modelce mnóstwo fanów, którzy przez długi czas zachwycali się jej idealnymi wymiarami – 172 cm wzrostu i 91 cm w biuście. Apetyczna Monika szybko została v-ce Miss Polski Nastolatek, przegrywając jedynie z piękną Rozalią Mancewicz.

Kolejny celny strzał w jej karierze nastąpił w 2010 roku, kiedy została Playmate Października polskiej edycji Playboya i Playmate roku. Zmysłowa modelka wystąpiła także w kilku kampaniach reklamowych bielizny, strojów kąpielowych, czy kosmetyków. Największą popularność odnotowała jednak jako aktorka występująca w serialu Miłość na bogato. Niestety Monika nagle zniknęła z mediów. Dla fanów jej zmysłowych wdzięków mamy jednak dobre wieści! Seksowna celebrytka postanowiła o sobie przypomnieć w sprawdzony sposób.

Monika Pietrasińska ponownie upodobniła się do swojej muzy – Kim Kardashian. Zdjęcia w takiej stylizacji możemy obecnie podziwiać na profilu autora fryzury celebrytki – Kajetana Góry.

Przypomnijmy, że Piertasińska od dawna wzoruje się na słynnej Kim, już kilka lat temu pojawiła się na czerwonym dywanie w spódnicy od polskiej projektantki Magdy Butrym, którą wcześniej miała na sobie także Kardashianka. Dodatkowo Monika, podobnie jak jej idolka zza oceanu, uwielbia uwydatniać swój soczysty biust i apetyczne pośladki.

Zobaczcie, czy Monika jest podobna do Kim Kardashian?

Monika Pietrasińska pokazała zdjęcie z łóżka z narzeczonym. Tak spędzają romantyczny wieczór

Monika Pietrasińska już tak nie wygląda. Gwiazda przefarbowała włosy, a fani są w szoku: „Myślałam, że to Kim Kardashian”

Seksowna Monika Pietrasińska wraca na salony w nowej odsłonie! Zobaczcie jak bardzo się zmieniła!


Chciałabyś powiększyć biust?

×