Szukaj

Monika Olejnik z ekstrawagancką torebką. Namawia gwiazdy do zakupu

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik na Instagramie pokazała się w niebagatelnej stylizacji. Dobrała do niej "torebkę", do noszenia której zachęca gwiazdy. O jakim dodatku mowa?

Monika Olejnik, to jedna z popularniejszych polskich dziennikarek. Od lat prowadzi program Kropka nad i, gdzie gości najbardziej znanych polityków, reprezentujących każdą z opcji politycznych. Chociaż z mediami związana jest od dawna, dopiero od kilku miesięcy gości w świecie internetu.

Zobacz: Monika Olejnik uczciła drugą rocznicę śmierci Grzegorza Miecugowa. Byli przyjaciółmi. Jej wpis chwyta za serce

Monika Olejnik namawia do czytania Olgi Tokarczuk

Dziennikarka w lipcu ruszyła z kontem na Instagramie i regularnie zdobywa nowych obserwujących. To dla nich komentuje świat ze swojej perspektywy. Wśród zdjęć, które publikuje, nie brakuje ujęć, na których pokazuje swoje stylizacje.

Tak było m.in. w sobotę. Monika tego dnia zdecydowała się na ciekawą stylizację. Ubrała się w różową bluzkę, na którą założyła klasyczną, czarną marynarkę. Włożyła spódniczkę, w szkocką, czerwoną kratkę, która eksponowała jej zgrabne nogi. Dopasowała do niej czarne buty, z odkrytą piętą, na delikatnym obcasie.

Zobacz: Monika Olejnik pokazała szałową, seksowną sesję ze swojego porannego treningu! Gwiazda TVN ma ciało jak Anna Lewandowska! 

Główną rolę w tej stylizacji odgrywały jednak dodatki. Monika postawiła na przeciwsłoneczne, ciemne okulary, które zestawiła z jasnymi koralami. To jednak jej „torebka” najbardziej przyciągała uwagę. Zamiast niej, gwiazda trzymała książkę Olgi Tokarczuk Księgi Jakubowe. 

Okazuje się, że nieprzypadkowo. Jak zdradziła w opisie zdjęcia, chce w ten sposób wypromować twórczość polskiej noblistki. Zachęca swoich fanów, w tym gwiazdy, do sięgnięcia po tę lekturę:

Książka Olgi Tokarczuk zamiast torebki lub obok torebki. Szanowne Panie, a także…Panowie. Proponuję spacerujmy po ulicach, parkach, lasach, sklepach, teatrach, kinach i stadionach oraz kościołach i innych miejscach – z książką! Z książką Olgi Tokarczuk. Nowa moda na kulturę.

Na reakcje obserwatorów nie trzeba było długo czekać. Niemal błyskawicznie wpis zalała lawina komentarzy, w których popierali akcję zaproponowaną przez Olejnik.

Zobacz: Monika Olejnik dokonała zadziwiającego odkrycia na włoskim straganie! Takie cuda trafiają się niezwykle rzadko


Monika Olejnik z książką Olgi Tokarczuk

Monika Olejnik z książką Olgi Tokarczuk

Stylowa torebka Moniki Olejnik

Stylowa torebka Moniki Olejnik

Monika Olejnik - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Monika Olejnik - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×