Monika Olejnik podbiła Cannes w „słowiańskiej” kreacji. Uroczy, kwiecisty wianuszek miał symboliczne znaczenie

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik pojawiła się na festiwalu w Cannes. Podbiła imprezę w "słowiańskiej" kreacji. Wieniec w barwach Ukrainy przykuwa uwagę.

Monika Olejnik to jedna z najpopularniejszych dziennikarek i publicystek w Polsce. Od lat prowadzi własny program na antenie telewizji TVN, w ramach którego bombarduje pytaniami polityków, jak i inne postacie polskiego życia politycznego. Dla słabo przygotowanych rozmówców programy prowadzone przez Monikę okazują się prawdziwym koszmarem.

Nic dziwnego Olejnik zawsze jest przygotowana i ma potężną wiedzę na temat bieżących wydarzeń, polityki oraz najnowszej historii Polski i świata. Zawsze, jak z rękawa, sypie dawką faktów, czy też boleśnie weryfikuje słowa wypowiedziane przez swoich gości. Nic dziwnego, że ma spore grono fanów i krytyków. Ci drudzy zarzucają jej, że jest zbyt negatywnie nastawiona do osób związanych z bardziej wyraziście prawicowym światopoglądem.

Dziennikarka nie żyje samą pracą. Właśnie udała się na Festiwal do Cannes, a zdjęciami z wydarzenia pochwaliła się w swoich profilach w mediach społecznościowych.

Monika Olejnik w Cannes

65-latka pojawiła się na imprezie w „słowiańskiej” kreacji. Miała na sobie kolorową suknię z cekinami, buty na wysokim obcasie, ale największą uwagę przykuwał wieniec z kwiatami, który włożyła na głowę. Ozdoba była utrzymana w niebiesko-żółtych barwach Ukrainy, co stanowiło symbol solidarności z tym krajem w obliczu bandyckiej napaści ze strony Rosji.

Olejnik relacją z wydarzenia pochwaliła się na swoim Instagramie. Wstawiła tam m.in. zdjęcie z aktorką Tildą Swinton, którą pochwaliła za pamięć o wojnie w Ukrainie.

Tilda Swinton nie zapomniała w Cannes o wojnie w Ukrainie! „nasze serca muszą być otwarte (…)” powiedziała po premierze ‘Three Thousand Years Of Longing’. Ciekawy „RMN” Cristiana Mungiu. Trzymam kciuki za @eo_film_official Jerzego Skolimowskiego! Czekamy na wtorkową premierę filmu „Silent Twins” Agnieszki Smoczyńskiej. Oparty na prawdziwej historii obraz opowiada o bliźniaczkach June i Jennifer Gibbons. Siostry porozumiewały się wymyślonym przez siebie językiem i odmówiły komunikacji ze światem zewnętrznym. Z czasem uznano, że stanowią niebezpieczeństwo zarówno dla siebie, jak i dla otoczenia. W rolach głównych Letitia Wright („Czarna pantera”), oraz Tamara Lawrance („Na plaży Chesil”) – napisała w opisie fotki z brytyjską gwiazdą kina.

Jak oceniacie „słowiańską” kreację dziennikarki TVN24?


Monika Olejnik w Cannes

Monika Olejnik w Cannes

Monika Olejnik w Cannes

Monika Olejnik w Cannes

Monika Olejnik w Cannes

Monika Olejnik w Cannes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×