Monika Olejnik w Cannes pokazała sporo ciała w prześwitującej kreacji. Ma figurę, której może pozazdrościć niejedna nastolatka

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik przebywa na festiwalu w Cannes. Pokazała dziś zdjęcia w nowej kreacji. Tym razem brylowała na imprezie w prześwitującej koszulce.

Monika Olejnik to zdolna dziennikarka i publicystka. Karierę rozpoczynała dekady temu. Dziś pracuje w TVN, gdzie prowadzi autorski program. Rozmawia w nim ze znanymi osobami, w tym z politykami, dla których nigdy nie ma taryfy ulgowej. Zawsze bombarduje ich wymagającymi pytaniami, a gdy ci mijają się z prawdą, błyskawicznie prostuje ich wypowiedzi.

Publicystka ma też pewne grono krytyków. Niektórzy zarzucają jej, że jest zbyt negatywnie nastawiona do rozmówców o prawicowym światopoglądzie. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście tak jest, trudno odmówić Monice tego, że jest zdolna, zawsze perfekcyjnie przygotowana i ma szeroki zakres zainteresowań. Jedna z najbardziej znanych twarzy TVN nie żyje tylko polityką. Interesuje się również modą i uprawia sport, a to drugie pozwala jej utrzymać świetną figurę w wieku 65 lat. Aktualnie dziennikarka przebywa na festiwalu w Cannes, gdzie spotyka się z najbardziej znanymi gwiazdami europejskiego kina.

Wczoraj pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Tildą Swinton. Polka zapozowała do fotki w „słowiańskiej” kreacji. Miała na sobie kolorową suknię z cekinami, buty na wysokim obcasie, ale największą uwagę przykuwał wieniec z kwiatami, który włożyła na głowę. Ozdoba była utrzymana w niebiesko-żółtych barwach Ukrainy, co stanowiło symbol solidarności z tym krajem w obliczu bandyckiej Rosji. Wyglądała naprawdę fenomenalnie!

Monika Olejnik w prześwitującym stroju

Dziś piękność dodała nowe zdjęcia. Zapozowała do nich z Janem Komasą. Tym razem Monika miała na sobie prześwitującą koszulkę na ramiączkach, srebrzystą spódniczkę i oryginalne sandały. Jej look dopełniała torba i czarne okulary. Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że prześwitująca kreacja odsłoniła jej sylwetkę. Musimy przyznać, że Monika wciąż wygląda bardzo dobrze, a takiej figury mogą jej pozazdrościć nawet nastolatki!

#Reżyser Jan Komasa prezentuje w #Cannes swoje nowe pomysły. Nowe projekty przyszłości, to tradycyjnie ważna cześć @festivaldecannes Fantastycznie – talent Janka jest doceniany w świecie przez dystrybutorów i producentów, po tym jak stworzył „Boże Ciało”, „Hejtera”, „Salę Samobójców”, „Miasto44”…W 2003 zrealizował etiudę pt. Fajnie, że jesteś, która zdobyła trzecią nagrodę na Festiwalu Filmowym w Cannes 2004 w sekcji Cinefondation – napisała w opisie albumu.

Lubicie oglądać program Moniki Olejnik?


Monika Olejnik i Jan Komasa

Monika Olejnik i Jan Komasa

Monika Olejnik i Jan Komasa

Monika Olejnik i Jan Komasa

Monika Olejnik i Jan Komasa

Monika Olejnik i Jan Komasa

Komentarze

 • Gość pisze:

  Paskudne stopy. Paluchy powykręcane. Zakryte buty trzeba nosić.

 • Monia pisze:

  Czepiacie sie wieku, jakby starsze kobiety powinny zapasc sie pod ziemie.Ja bym sie przyczepila tych kreacji, kiczowate strasznie, ma kobieta pieniadze to by sobie mogla wybrac cos gustownego

 • Sowa pisze:

  Ta menda „stokrotka” NIGDY nie powinna pojawić się w przestrzeni publicznej!
  To nie tylko niesmaczne, ale i żenujące
  Nawet

 • Gość pisze:

  Pani Moniko młoda to już pani była .Ten wianek na głowie za chwilę 66 letniej kobiety no nie nie wygląda to dobrze.

  • GośIwać pisze:

   W wieku 66 lat można mieć wywalone na to co mówi jakąś pańcia pt. „W tym wieku nie wypada”. W tym wieku można nosić co się chce,wyglądać super, dobrze się bawić i nie zwracam uwagi na takie komentarze jak Twój. Moja dobra rada, wyluzuj !

 • lillaGość pisze:

  niech zyja wolne media

 • ...agaGość pisze:

  dla mnie fenomen..wiekowa,wyglad infantylny, od stuleci na wizji mimo bardzo kiepskiego warsztatu dziennikarskiego..Bartlomiej Sienkiewicz celnie wypunktował pseudodziennikare..

 • Gośćxxx pisze:

  Ale brednie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×