Monika Olejnik rozkleiła się na wizji. Nie mogła powstrzymać łez. Wszystko poszło na żywo. Jest nagranie

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik nie wytrzymała. W trakcie wywiadu na żywo jej głos zaczął się łamać. Po chwili łzy napłynęły do oczu i zakończyła rozmowę. Wszystko poszło na żywo. Co się stało?

Monika Olejnik studiowała zootechnikę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz ukończyła dziennikarskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę rozpoczęła w 1981 roku, kiedy została przyjęta na staż do Polskiego Radia. Przez 18 lat przeprowadzała wywiady z politykami oraz postaciami życia publicznego, co zapewniło jej popularność.

W 1997 zaczęła również występować w telewizji. Pracowała najpierw dla TVN-u, a następnie była gospodynią programu publicystycznego Prosto w oczy w TVP1. Z czasem zdecydowała się wrócić do komercyjnej stacji. Spełnia się również w prasie, pisząc felietony do Gazety Wyborczej.

Kobieta wielokrotnie była nagradzana za swoją pracę. Jest laureatką Wiktorów, Telekamer, a także była nominowana do Róż Gali. Znalazła się również w rankingu, w którym wskazano prezenterów, wzbudzających największe zaufanie wśród Polaków. Zajęła bowiem wysokie, drugie miejsce.

Monika Olejnik rozkleiła się na wizji. Wszystko poszło na żywo

Dziennikarka zawsze stara się jak najlepiej przygotowywać do swoich programów. Wie wszystko o tym, co obecnie dzieje się na świecie oraz stara się wiedzieć jak najwięcej o swoim gościu. Jej pytania oraz kąśliwe komentarze, często trafiają w najsłabszy punkt przeciwnika. Mimo perfekcyjnego przygotowania, o wpadkę nie jest trudno. Jakiś czas temu wyjawiła, że popełniła ogromną gafę. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Tym razem Monika cały odcinek programu Kropka nad i, poświęciła sytuacji w Ukrainie. Nie ukrywa, że jest przerażona tym, co dzieje się u sąsiadów. Podczas rozmowy z Ukrainką, która przez 16 lat mieszkała w Kijowie, rozkleiła się. Jej głos zaczął się łamać i nie mogła zapanować nad łzami. Wszystko poszło na żywo. Po tym dziennikarka zakończyła rozmowę. Nagranie prezentujemy poniżej.

Monika Olejnik bierze czynny udział w pomaganiu Ukraińcom. Wspiera zbiórki pieniężne oraz przekazuje niepotrzebne rzeczy potrzebującym. Nawołuje również innych do pomocy.


Monika Olejnik

Monika Olejnik

Monika Olejnik - festiwal filmowy w Toruniu

Monika Olejnik - festiwal filmowy w Toruniu

Monika Olejnik - jak mieszka?

Monika Olejnik - jak mieszka?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Boże daj celne oko ukraincom, będzie mniej choloty putyna

 • Gość pisze:

  Toto jest tak zakłamane że nikt nie wierzy w jej łzy Toto ma je na zawołanie Wszystko zrobi żeby coś mówili ….

 • Janek pisze:

  Jestem zły na Ukraińców za Wołyń że po tylu latach nie pozwoli pozbierać mogił . Ale jak słyszę że giną małe dzieci to im współczuje i jest mi ich żal. Podziwiam ich ducha walki . Trzymajcie się i nie dajcie temu psycholowi Putinowi piszę zmarłej litery bo na dużą nie zasługuje . Prazydencie Żeleński jesteś numer 1 że nie uciekłeś i jesteś ze swoim narodem

  • Gość pisze:

   Jak czytam te wypociny to chce mi się rzygać. Jak naszych powołają to na ich miejsce w pracy przyjdą nasi ukochani sąsiedzi. Ludzie włączcie myślenie

  • Gość pisze:

   A gdzie to czytałeś

  • Polka pisze:

   Zgadzam się. I jak słyszę Slawa Ukrainie…. To mnie ściska rzeź na Wołyniu… Ale mimo to nie powinno się wydarzyć to co dzieje się na Ukrainie.

  • Gość pisze:

   Janek przecież Putina tytuujesz z dużej litery. O co chodzi

  • Gość g pisze:

   W zupełności Cię popieram ,myślę tak samo

  • Gość pisze:

   Tam nasze dzieci były zabijane w perfidne sposoby. Od powstania Chmielnickiego do 1950 roku około 1mln Polaków zostało przez nich zabitych.

 • Gość Muniek pisze:

  Widziałam program i naprawdę pani Monika Olejnik się popłakała, to nie jest ściema.

  • Gość pisze:

   Pani Olejnik,jest bardzo wrażliwą osobą,dała temu wyraz niejednokrotnie,a oprócz tego kto może spokojnie patrzeć na bezmiar tragedii,krzywdy i barbarzyństwa niewinnych dzieci,kobiet, mężczyzn.Myśle, że doczekam kary dla tego ruskiego bandyty!!!

  • Gość pisze:

   Pani Olejnik płaczem chce przykryć swoje niechlubne wywiady anty Polskie.

 • jasz pisze:

  Nie mogła tej kobiecie „dokopać”, co bardzo uwielbia, stąd łzy, łzy złości. Nie uwierzy nikt w szczerość tej baby.