Szukaj

Dama na salonach i dama w Tłusty Czwartek. Nikt nie zajada się pączkami tak, jak piękna Monika Olejnik! „Wszystko można, byle z wdziękiem”

Monika Olejnik je pączka sztućcami

Monika Olejnik je pączka sztućcami

Monika Olejnik je pączka sztućcami

Tłusty Czwartek to raj dla tych, którzy na co dzień trzymają ścisłą dietę i katują się treningami. W ten jeden dzień w roku – nie licząc Bożego Narodzenia i babcinego „a może jeszcze kawałek serniczka?” – bez najmniejszych wyrzutów sumienia wolno nam najeść się pączków do woli. Na zapas. Z lukrem, z czekoladą, z konfiturą, ze skórką z pomarańczy, z karmelem… Możliwości i kombinacji jest wiele, choć najbardziej popularne są chyba tradycyjne, z różą. 

Gwiazdy nie stronią od słodyczy i chwalą się swoimi pączkowymi podbojami. Również królowa polskiego dziennikarstwa, Monika Olejnik, pokazała na swoim Facebooku zdjęcie z pączkiem. Wśród fanów zawrzało, bo piękna Olejnik… jadła pączka nożem i widelcem!

  • Bardzo mi przykro, ale zjedzenie pączka bez oblizywania się i obklejenia palców sie nie liczy. ?
  • A paluchy lukrem ubabrać i potem oblizywać to nie łaska ? Nożem i widelcem to profanacja, żeby tak pohańbić pączka w tłusty czwartek !!!
  • Nożem i widelcem!!!! O zgrozo Pani Moniko pączki bierze się do rączki ? potem trzeba oblizać paluszki z lukru ? smacznego ?
  • Paluszkami, kochana, wtedy czuje się smak, pani Moniko, przy paczku trzeba się a nawet należy się umorusac. Pozdrawiam i smacznego!
  • Eeee nooo Pani Moniko, od kiedy to z do pączka z bronią się podchodzi?! ??
  • Myślę że powinien powstać do tego jakiś mem ?????Zdetronizowała Pani Majdanową #damąbyć

Jedna z wielbicielek Moniki wyśmiała oburzonych Internautów:

Pani Moniko. I znowu udała się Pani prowokacja. Brawo. Nie przestaje mnie Pani zadziwiać. Jak nie ptaszek na głowie albo palma na balu, biegi u stóp Akropolu to jedzenie paczka nożem i widelcem. Kamyczek mawiał, że wszystko można robić, byle z wdziękiem. A tego Pani nie brakuje. Narodzie kochany, więcej poczucia humoru i dystansu, szczególnie w tych czasach, kiedy pogoda ducha jest na miarę wszystkich pączków świata. A ja najbardziej lubię te z różą.

Znacie kogoś, kto zajada pączki w podobny sposób? 😉

Zobacz: Bal Dziennikarzy 2018. Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Dominika Kulczyk, Monika Olejnik [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Bal Dziennikarzy 2018: Na tę chwilę czekali wszyscy! Monika Olejnik wykosiła konkurencję na czerwonym dywanie!

https://jastrzabpost.pl/moda/monika-olejnik-charytatywny-bal-dziennikarzy-wszystkie-kreacje-galeria_631821.html


Monika Olejnik je pączka sztućcami

Monika Olejnik je pączka sztućcami

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski - Bal Dziennikarzy 2018

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski - Bal Dziennikarzy 2018

Monika Olejnik - BIZUU wiosna-lato 2018, pokaz kolekcji

Monika Olejnik - BIZUU wiosna-lato 2018, pokaz kolekcji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×