Monika Olejnik wściekła na TVP! „Słabo zmontowana manipulacja!”. Dziennikarka grzmi w oświadczeniu i potępia zachowanie mediów!

Monika Olejnik złota stylizacja

Monika Olejnik złota stylizacja

Monika Olejnik wydała oświadczenie w sprawie mieszkania

Monika Olejnik kipi z wściekłości i trudno jej się dziwić. Gwiazda wydała oświadczenie na swoim Facebooku, odnosząc się do materiału wyemitowanego przez TVP w programie imitującym TVN-owską Uwagę. Dziennikarze Alarmu zasugerowali, że przy zakupie mieskania przez Monikę Olejnik doszło do poważnych nieprawidłowości.

Losy 150-metrowego apartamentu należącego od listopada 2015 roku do Moniki Olejnik są niezwykle interesujące. Mieszkanie należało wcześniej do mecenas Aliny D., matki Jakuba R., byłego wicedyrektora Biura Gospodarki Nieruchomościami w ratuszu. Znana prawniczka nabyła go w 1984 r. od rodziny komunistycznego generała Władysława Ciastonia. Mecenas Alina D. broniła Ciastonia w procesie o zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki. Dziś Alina D. oraz jej syn przebywają w areszcie – takie zarzuty padły w programie

Super Expressie zaś pojawił się artykuł, w którym członek komisji wyjawił, że mieszkanie i sama Olejnik są na celowniku:

Kwestia reprywatyzacji czy też przekształceń nieruchomości przy al. Szucha są nam znane. Komisja podjęła już wstępne czynności sprawdzające w sprawie tej nieruchomości – powiedział Sebastian Kaleta w rozmowie z Super Expressem.

Tego dziennikarka znosić nie zamierzała. Oburzona oszczerstwami, na swoim profilu opublikowała mocne oświadczenie, w którym jeden po drugim obala tezy postawione w programie „Alarm”:

Jest późny wieczór, jadę sama samochodem. Nagle w moim kierunku biegnie jakiś facet i krzyczy pani redaktor, pani redaktor….Tak telewizja TVP próbowała się ze mną skontaktować! W telewizji publicznej ukazał się nierzetelny program min. o moim mieszkaniu, który jest słabo zmontowaną manipulacją! Wyjaśniam, że mieszkanie w którym mieszkam zostało kupione NA WOLNYM RYNKU zgodnie z prawem. To mieszkanie BEZ WAD PRAWNYCH kupione za pośrednictwem agencji nieruchomości od ludzi których nie znałam. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych nie wyrażam zgody na publikację mojego adresu zamieszkania. Nie po raz pierwszy spotykam na swojej drodze ludzi, którzy fascynują się „POLOWANIEM NA OLEJNIK„. Tylko potem przeprosić nie potrafią. Naczelny Super Expressu wie jak się ze mną skontaktować, ale widocznie nie nauczył tego swoich dziennikarzy. Kamienica w której mieszkam została zbudowana przed wojną przez Oficerską Spółdzielnię Mieszkaniowo – Budowlaną dla generałów i pułkowników od Józefa Piłsudskiego. Pozdrawiam, miłego dnia. / ps KAMIENICA NIE BYŁA REPRYWATYZOWANA!

Wygląda na to, że jeśli ktoś faktycznie chce walczyć na argumenty z Moniką Olejnik, czeka go naprawdę trudna batalia. Dziennikarka z pewnością nie pozwoli sobie na to, aby ktoś powielał oszczerstwa na jej temat i dowiedzie kto ma rację w tej sprawie.

61-letnia Monika Olejnik to prawdziwa torpeda! Wzięła udział w wielkim, włoskim maratonie! [WIDEO]

Dama na salonach i dama w Tłusty Czwartek. Nikt nie zajada się pączkami tak, jak piękna Monika Olejnik! “Wszystko można, byle z wdziękiem”

Bal Dziennikarzy 2018. Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Dominika Kulczyk, Monika Olejnik [DUŻO ZDJĘĆ]

 


Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski - Bal Dziennikarzy 2018

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski - Bal Dziennikarzy 2018

Monika Olejnik - Bal Dziennikarzy 2008

Monika Olejnik - Bal Dziennikarzy 2008

Monika Olejnik - Bal Dziennikarzy 2014

Monika Olejnik - Bal Dziennikarzy 2014

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×