„Super Mum” wróciła z synkiem do domu. Przyjaciele przygotowali Monice Mrozowskiej piękne powitanie

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska z synkiem są już w domu. Gwiazda pochwaliła się niespodziankami, które przygotowali dla niej przyjaciele. Nie ukrywała wzruszenia. 

Monika Mrozowska została mamą po raz czwarty. Aktorka latem poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Pokazała w sieci zdjęcia zaokrąglonego brzuszka, a pod postem spłynęła na nią lawina gratulacji. Gwiazda znana z serialu Rodzina zastępcza ma już dwie starsze córki: Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa. Od momentu, gdy pokazała światu swoje krągłości, nie szczędziła kolejnych zdjęć, na których mogliśmy podziwiać, jak zmienia się jej ciało. W ciąży wyglądała fantastycznie. Cały czas mogła się pochwalić smukłymi nogami, a jedynie stale rosnący brzuszek zwiastował, że rodzina wkrótce doczeka się kolejnego maluszka.

Gwiazda pochwaliła się w sieci także zdjęciami z baby shower, które przygotowały dla niej ukochane przyjaciółki. Nie zabrakło kadrów z serialowymi siostrami, czyli Aleksandrą Szwed i Misheel Jargalsaikhan. Od kilku dni czwarta pociecha Moniki jest już na świecie. Przyszła mam nieco wcześniej zdradziła termin porodu, który miał odbyć się przez cesarskie cięcie. Tego dnia wszyscy jej fani wyczekiwali radosnej nowiny.

Monika Mrozowska wróciła z synem do domu

Monika 19 stycznia została mamą. Tuż po nowym roku gwiazda zdradziła, że oczekuje narodzin synka, powiedziała także jakie imię dla niego wybrała. Pierwszym zdjęciem maleńkiego Lucjana pochwalił się w sieci dumny tata. Maciej umieścił na swoim profilu czarno-biały kadr z maleństwem, a pod postem na świeżo upieczonych rodziców spłynęła lawina gratulacji.

Poród odbył się bez żadnych komplikacji dlatego mama i maluszek po kilku dniach mogli już wrócić do domu. Tam czekało na nich prawdziwie królewskie powitanie. Przyjaciółki aktorki bardzo postarały się o to, by sprawić Monice wielką przyjemność. Nie zabrakło zatem transparentu z napisem Super Mum, oraz słodkich prezentów, które mają jej pomóc w razie kryzysu. Gwiazda nie ukrywała swojego wzruszenia, a wszystko pokazała na Instastories.

Takich sobie przyjaciół wymodliłam. Wracam do domu, a tu taka niespodzianka! Dziewczyny, wzrusz na maksa! – napisała.

Trzeba przyznać, że tacy przyjaciele, to prawdziwy skarb.


Monika Mrozowska wróciła do domu po porodzie

Monika Mrozowska wróciła do domu po porodzie

Monika Mrozowska wróciła do domu po porodzie

Monika Mrozowska wróciła do domu po porodzie

Monika Mrozowska wróciła do domu po porodzie

Monika Mrozowska wróciła do domu po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×