Ciężarna Monika Mrozowska dodała zdjęcie z dużym, nagim brzuszkiem. Jeszcze chwila i urodzi

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska lada moment po raz czwarty zostanie mamą. Aktorka ostatnie tygodnie ciąży uwiecznia na licznych fotografiach. Właśnie opublikowała kolejną, na której możemy podziwiać jej duży brzuszek. Czy wiadomo już kiedy rodzi?

Monika Mrozowska przez wiele miesięcy ukrywała przed światem, że jest w kolejnej ciąży. Dopiero we wrześniu przerwała milczenie, publikując zdjęcie, na którym pozuje z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. W opisie zamieszczonym pod fotografią potwierdziła swój stan:

Jestem w ciąży. Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu.

Gwiazda otrzymała mnóstwo gratulacji, a przez ostatnie miesiące przygotowywała się do roli matki czworga dzieci.

Monika Mrozowska z nagim ciążowym brzuszkiem

Po tym, jak Monika poinformowała fanów o ciąży, postanowiła uchylić przed nimi rąbka tajemnicy i pokazać, jak teraz wygląda jej codzienność. Internauci byli świadkami m.in. hucznego baby shower, na którym pojawiły się między innymi: Aleksandra SzwedMisheel Jargalsaikhan, Justyna KozłowskaAgnieszka Sienkiewicz.

Nie obyło się również bez drobnych komplikacji. Aktorka kilka dni temu zdradziła, że przez panującą pandemię została zmuszona do wybrania nowego szpitala, w którym będzie rodzić. Przyjaciółka gwiazdy w wywiadzie udzielonym dla Super Expressu zdradziła powody tak nagłej zmiany:

Ciąża Moniki do tej pory była prowadzona przez lekarza, który pracuje w szpitalu, gdzie miała rodzić. Ale niedawno ten szpital przekształcono na covidowy i Monika musi teraz szukać nowego szpitala i nowego lekarza. Zatem ma stres tuż przed porodem.

We wtorkowe popołudnie na profilu aktorki pojawiło się nowe zdjęcie. Gwiazda jest już w 8. miesiącu ciąży i to ostatni moment, aby uwiecznić na zdjęciach wspomnienia z tego wyjątkowego czasu. Termin porodu wyznaczony ma na początek 2021 roku.

Kadr został wykonany podczas lektury książki, która skłoniła Mrozowską do podzielenia się swoimi przemyśleniami. Gwiazda wyjawiła, że mimo wielu niepowodzeń, mijający rok był dla niej wyjątkowo łaskawy:

Ja postawiłam na siebie. Już jakiś czas temu. Dlatego łatwiej było mi przejść przez ten rok mimo WIELU perturbacji, których nie byłam w stanie przewidzieć. Podobnie jak Wy. Tylko, że mimo wszystko, ja kończę ten rok w bardzo silnym przekonaniu, że spotkało mnie dużo szczęścia i dobroci. Czy Wy, moje drogie, kochane dziewczyny możecie to samo powiedzieć o sobie…? Jeżeli do tej pory nie zadbałyście o siebie ( a NIKT nie zrobi tego lepiej, niż wy same) , to… JEST TO NAJLEPSZE POSTANOWIENIE NA NOWY ROK.

Obserwatorki Moniki Mrozowskiej chętnie komentują zdjęcie, zachwycając się jej krągłościami. Jedna z nich napisała w komentarzu, że właśnie oglądała Rodzinę zastępczą i w wyemitowanym odcinku aktorka również była w ciąży. Szczera do bólu Mrozowska od razu pospieszyła z zabawną odpowiedzią:

Ciągle „gdzieś” jestem w ciąży.

Trzeba jednak przyznać, że gwiazda jest stworzona do bycia mamą. W każdej ciąży wygląda olśniewająco i znakomicie wypełnia macierzyńskie obowiązki, sama będąc inspiracją dla innych kobiet.


Monika Mrozowska lada chwila urodzi

Monika Mrozowska lada chwila urodzi

Monika Mrozowska urodzi w 2021 roku

Monika Mrozowska urodzi w 2021 roku

Monika Mrozowska w ciąży

Monika Mrozowska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×