W takim domu kwarantanna to czysta przyjemność. Monika Mrozowska pokazała swoje królestwo

Monika Mrozowska dom

Monika Mrozowska dom

Gwiazdy ostatnimi czasy bardzo chętnie dzielą się zdjęciami z domowych pieleszy. Swój uroczy domek na wsi pokazała również Monika Mrozowska. To właśnie tam aktorka udała się z trójką swoich dzieci, żeby spędzić kwarantannę.

Monika Mrozowska sławę zyskała dzięki roli w serialu Rodzina zastępcza. Wcielała się tam w rolę Majki, najstarszej córki głównych bohaterów. W te postacie wcielali się Piotr Fronczewski i Gabriela Kownacka. Prywatnie aktorka jest mamą trójki dzieci – 16-letniej Karoliny, 9-letniej Jagody i 5-letniego Józefa. Jej wielką pasją jest natomiast gotowanie. Ma na swoim koncie już kilka książek kucharskich.

Podczas przymusowego odosobnienia gwiazdy przeniosły swoje życie na Instagram i chętnie dzielą się kulisami swojej codzienności. Tak też jest w przypadku Moniki, która na czas kwarantanny postanowiła opuścić Warszawę i zaszyć się ze swoimi dziećmi w uroczym domku na wsi.

Monika Mrozowska pokazała swój domek na wsi

Aktorka od kilku lat jest właścicielką bardzo urokliwej, niewielkiej posiadłości na polskiej wsi. To tam najchętniej odpoczywa od licznych służbowych obowiązków i spędza czas z najbliższą rodziną. Wrażenie robi nie tylko przepiękny krajobraz, oraz otaczająca gwiazdę przyroda. Sam dom również ma w sobie wiele uroku. Jak mówi sama gwiazda, spędzając czas na tarasie, czuje się, jakby wygrała 6 w totka.

Praca na tarasie, joga na tarasie, jedzenie na tarasie… Lekcje przy biurku, które przyjechało tu kilka lat temu i w końcu jest potrzebne. Angielski na kanapie. „Relaks” w śpiworze na trampolinie… Czuję jak decyzje, które podejmowałam wiele lat temu teraz procentują poczwórnie. Bardzo wielu rzeczy nie mam. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłam. Raczej kibicowałam prawie wszystkim pomysłom, bo kocham, gdy moi znajomi realizują swoje szalone idee !!!! Wiele rzeczy robiłam po swojemu. Pokochałam to miejsce od razu, ale teraz, siedząc na tym tarasie, czuję się tak, jakbym wygrała 6 w totka –  napisała pod swoim postem aktorka.

Trzeba przyznać, że w czasach panującej pandemii ten uroczy domek jest prawdziwym ratunkiem od zgiełku miasta i rozprzestrzeniającej się w zawrotnym tempie choroby.

View this post on Instagram

Dziewięcio kilometrowy spacer. Z czego prawie połowa… na bosaka. Czarna sukienka dobrana pod kolor czarnych stóp ???? 22 stopnie w cieniu. Praca na tarasie, joga na tarasie, jedzenie na tarasie… Lekcje przy biurku, które przyjechało tu kilka lat temu i w końcu jest potrzebne. Angielski na kanapie. „Relaks” w śpiworze na trampolinie… Czuję jak decyzje, które podejmowałam wiele lat temu teraz procentują poczwórnie. Bardzo wielu rzeczy nie mam. Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłam. Raczej kibicowałam prawie wszystkim pomysłom, bo kocham, gdy moi znajomi realizują swoje szalone idee !!!! Wiele rzeczy robiłam po swojemu. Pokochałam to miejsce od razu, ale teraz, siedząc na tym tarasie, czuję się tak, jakbym wygrała 6 w totka ???? No dobrze, czas na brownie… tak, jednak brownie a nie baba, bo jest duże ciśnienie u dziewczyn na ciasto czekoladowe. Ja nie przepadam, więc pewnie znowu zjedzą na raz całe ????????????❤️ Foto: Jadziunia ????????❤️ #nawsi #nawsinajlepiej

A post shared by Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska) on

Piękny taras i ogród nie są jednym atutem domu Moniki. Gwiazda może pochwalić się przepiękną kuchnią, która stanowi serce domu i główny punkt dowodzenia. To tutaj aktorka wraz z dziećmi tworzy swoje przepisy. W pomieszczeniu dominuje naturalne drewno i biel co idealnie wpisuje się w stylistykę wiejskiej chatki.

View this post on Instagram

Za 15 minut mogę pojechać do sklepu ( bo do 12:00 jest czynny tylko dla osób powyżej 65 roku życia ❤️). Mam zamiar kupić składniki na mazurki ( zobaczymy, co tam znajdę ????) . Gdy wrócę ze sklepu zabiorę się do swojej pracy ( bo wtedy będzie wolny komputer ????), a wieczorem…. wieczorem stworzymy w tej małej kuchni zakład cukierniczy ???????? To będą zupełnie inne święta niż zazwyczaj, ale… inne nie oznacza ZŁE ???? Będą NAJLEPSZE z możliwych ???? Może gdzieś tam na zapleczu wiejskiego spożywczaka zapodziało się jeszcze jakieś prosecco ?????????! Zakładam, że czeka tam właśnie na mnie ???????? Hmmmm pieczenie ciasteczek i schłodzone „prosecio” ????? Ktoś się przyłączy? Ja zacznę koło 18:00 ???? Pieczenie koło 18:00, bo z prosecco do wieczora mogę nie wytrzymać ????????‍♀️???? Foto: Jadzia ❤️( już się nie dąsa , zgadnijcie dlaczego ????‍♀️????) #nawsi #nawsinajlepiej

A post shared by Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska) on

Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie całą masę zdjęć z tego pięknego miejsca.


Monika Mrozowska domek na wsi

Monika Mrozowska domek na wsi

Monika Mrozowska domek na wsi

Monika Mrozowska domek na wsi

92305594_261903518150530_1066570807651762888_n

Monika Mrozowska domek na wsi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×