Monika Mrozowska karmi synka piersią w miejscu publicznym. Podzieliła się intymnym kadrem przepełnionym miłością

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska pochwaliła się na Instagramie momentem, w którym karmi synka piersią. Intymny kadr podbił serca internautów.

Monika Mrozowska jest przykładem na to, że kariera i macierzyństwo mogą iść ze sobą w parze. Ma dwie córki: Karolinę i Jagodę, które są owocem miłości gwiazdy i Macieja Szaciłły. Ze związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim doczekała się Józefa. W 2019 roku związała się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym niedawno powitała na świecie Lucjana.

Aktorka co jakiś czas bierze udział w nowych projektach, a także aktywnie działa w sieci. Regularnie udostępnia nowe wpisy, w których dzieli się wybranymi momentami z życia prywatnego. Niedawno przekazała, że zaakceptowała swoją sylwetkę. Wie, że jej ciało wiele przeszło i jest z niego dumna:

Raz mam tego ciała mniej i bardzo lubię je wtedy pokazywać, a raz więcej i wtedy też je pokazuję, choć przyznaję, że mniej chętnie. Ale KOCHAM JE CAŁY CZAS! Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć , bo urodziło 4 dzieci, a potem je wykarmiło, bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne.

Monika Mrozowska niedawno wybrała się na urlop do Włoch, który relacjonowała w sieci. Pokazała m.in. zdjęcie w bikini, którym rozgrzała internet do czerwoności. Z kolei w poniedziałkowy wieczór podzieliła się niezwykle intymnym ujęciem. Pozuje ze swoim synkiem, Lucjanem, którego karmi piersią.

W opisie zaprosiła internautki do oglądania pogadanki na żywo na temat tego, jak przygotować się do podróży z dzieckiem. Ujawniła, że chociaż sama miała różne obawy co do urlopu, ostatecznie wszystko się dobrze skończyło:

Ja miałam różne obawy odnośnie tego urlopu we Włoszech, ale … okazało się, że całkiem dobrze się do niego przygotowałam i może to moje doświadczenia komuś z Was pomoże.

Internautki w komentarzach nie szczędzą miłych słów pod adresem aktorki:

 • Zawsze podziwiam kobiety karmiące, serio!
 • Miłego urlopu z dziećmi. Pięknie.
 • Jakie piękne zdjęcie…. Pełne spokoju i miłości.

Popieracie karmienie piersią w miejscach publicznych?


Monika Mrozowska karmi piersią

Monika Mrozowska karmi piersią

Monika Mrozowska w bikini

Monika Mrozowska w bikini

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  To chyba jedyny sensowny komentarz na temat karmienia piersią.

 • Lila pisze:

  Kobieto opamiętaj się…
  .Matka i dziecko ok……ale pozostałe zdjęcia……kogo teraz szukasz……

 • Gość pisze:

  Ale bzdury tworzysz. Zupełnie jak te co te zdjęcia robią „przypadkiem” a potem całą historię do nich dorabiają post factum. Karmi i od razu znajdzie się zaufana osoba, która zrobi fotkę, tak? Ty naprawdę w to wierzysz? Serio?

 • Ania pisze:

  Wszystko na sprzedaż. Te posty celebryckie zawsze jest coś próbują wcisnąć, jak nie klapki to kremy, jak nie ciuchy to swoje szkolenia. Matki jeżdżą z niemowlętami cały czas na wakacje i nie ma po co się dzielić swoim wyjątkowym doświadczeniem, bo nic w tym nie ma odkrywczego. Zdjęcie ładne, mama śliczna, ale niech przestaną dorabiać na instagramie. Mam dość celebrytów produktowciskaczy.

 • Nkh pisze:

  No jak niemowlę jest głodne to co ma mu powiedzieć matka? „Nie kochanie, nie mogę Cię nakarmić, bo jesteśmy w miejscu publicznym i będziemy gorszyć ludzi. Widzisz, mogliśmy w ogóle nie wychodzić z domu, bo ludzie mają problem z tym,że niemowlęta piją mleko z piersi matki. A nie obrzydza ich picie mleka z wymion krów. Mleko ludzkie feee”

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×