Monika Mrozowska pokazała najstarszą córkę. 17-letnia Karolina wygląda jak modelka. Uroda i sylwetka robią wrażenie

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska na Instagramie pokazała najstarszą córkę, Karolinę Sieńczyłło, która opiekuje się młodszym bratem. Internauci są zachwyceni urodą nastolatki, czego nie ukrywają w komentarzach.

Monika Mrozowska w styczniu po raz czwarty została mamą. Powitała na świecie synka, Lucjana. Poród był operacją podwyższonego ryzyka, na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Aktorka w swoich social mediach udostępniła kilka zdjęć, na których maluszek odgrywa główną rolę.

Niedawno pokazała fotografię zrobioną w czasie karmienia piersią. W opisie nie przeprosiła za pokazanie intymnego kadru i zadeklarowała, że wkrótce na jej profilu pojawią się posty związane z podróżami, gotowaniem, jogą oraz innymi aktywnościami:

Nie będę zakładać oddzielnego „mamowego” konta, bo zawsze dzieliłam się tutaj z Wami tym, co akurat działo się w moim życiu… Teraz na pierwszym planie jest ten mały, słodki gość, ale… niebawem wrócimy (po prostu w powiększonym składzie) do podróży, jogi, gotowania i innych aktywności. Ściskamy Was mocno.

Monika Mrozowska pokazała najstarszą córkę. Jak wygląda Karolina Sieńczyłło?

Chociaż Mrozowska często publikuje zdjęcia z domowego zacisza, nieczęsto pojawia się na nich jej najstarsza córka, Karolina Sieńczyłło, która w lipcu skończy 18 lat. Aktorka postanowiła to zmienić. W piątek pokazała dwie fotografie – na jednej nastolatka pozuje ubrana w czarną sukienkę, która podkreśla jej szczupłą figurę, na drugiej opiekuje się najmłodszym bratem.

Monika Mrozowska w opisie zdradziła, że chociaż internauci niepokoją się o nieobecność Karoliny na jej profilu, to ona ma się dobrze. Dodała, że córka spędza sporo czasu z rodziną, ale nie zależy jej na obecności w social mediach matki.

Wszystkim osobom zaniepokojonym nieobecnością w moich SM mojej najstarszej progenitury uprzejmie donoszę, że… Karolcia @k_szacillo ma się dobrze (nawet bardzo). Nie chodzi z nami na spacery, bo… jest już na tyle duża (co niestety widać na pierwszym zdjęciu), że ma własne życie, ale … w domowych pieleszach spędza czas rodzinnie, podczas wspólnych posiłków, dyskusji, a nawet od czasu do czasu obejrzy z nami jakiś film. Także… to, że kogoś nie ma na zdjęciu… wcale nie oznacza, że przestał istnieć .

Gwiazda pod koniec wpisu dodała, że chciałaby ubrać się w sukienkę córki i chociaż w 10% wyglądać tak jak ona. Karolina ma figurę, jakiej wiele nastolatek może jej pozazdrościć:

Marzę o tym… żeby jeszcze kiedyś zmieścić się w tę kieckę Karoli z pierwszego zdjęcia i… wyglądać w niej choć w 10% jak moja córka, a nie … parówkowa.

Internauci są zachwyceni urodą najstarszej córki Mrozowskiej, czego nie ukrywają w komentarzach:

  • Śliczna Karolcia. Nic się nie martw przed wakacjami wskoczysz w sukienkę.
  • Jaka ona jest piękna.
  • Wyglądacie jak siostry. Karolina jest przepiękna.

Więcej zdjęć Karoliny znajdziecie w naszej galerii.


Monika Mrozowska i jej córka Karolina

Monika Mrozowska i jej córka Karolina

Monika Mrozowska i jej córka Karolina

Monika Mrozowska i jej córka Karolina

Karolina Szaciłło - córka Moniki Mrozowskiej

Karolina Szaciłło - córka Moniki Mrozowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×