„Taniec z gwiazdami”: Monika Miller miała koszmarny wypadek tuż przed pierwszym odcinkiem. Co dalej z jej udziałem w programie?

Monika Miller - Taniec z gwiazdami

Monika Miller, na tydzień przed Tańcem z gwiazdami, miała poważny wypadek. Czy przez niego nie weźmie udziału w programie? 

Monika Miller, w towarzystwie Jana Klimenta, od kilku regularnie pojawia się na salach treningowych. Wnuczka Leszka Millera przygotowuje się do udziału w Tańcu z gwiazdami. Tydzień przed debiutem na parkiecie, celebrytka uległa poważnej kontuzji.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już wybrano następczynię Justyny Żyły. Faktycznie tańczy aż tak źle?

Monika Miller zrezygnuje z Tańca z gwiazdami?

Gwiazda odwiedziła klinikę ortopedyczną, gdzie zrobiono jej prześwietlenie. Wykazało ono, że Miller ma złamane żebro. Monika tą niewesołą informacją pochwaliła się w sieci, czym zaniepokoiła swoich obserwatorów. Fani wnuczki byłego premiera zaczęli się zastanawiać, czy weźmie udział w programie.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”: Spot już w sieci, a w nim tańczące pary! Chyba mamy już faworyta![WIDEO]

Miller, na regularnie pojawiające się pytania, postanowiła odpowiedzieć. Nagrała wypowiedź na Instastory, w której uspokoiła wszystkich, którzy trzymają za nią kciuki. Monika przyznała, że nawet taka kontuzja nie jest w stanie jej zatrzymać i skoro dawała radę tańczyć z nią wcześniej, teraz też nie zamierza się wycofać.

Wszyscy pytacie mnie, czy wystąpię w Tańcu z gwiazdami. Odpowiedź jest prosta: tak, będę nadal, dlatego że z tym złamanym żebrem tańczę już trzy tygodnie i nawet o tym nie wiedziałam!Teraz zaczęło mnie boleć bardziej, ale nic się z tym nie da zrobić, więc tańczyć i tak będę – podkreślała gwiazda.

Dodajmy, że debiut byłej wnuczki premiera na parkiecie zbliża się wielkimi krokami. Taneczne show na antenie Polsatu wystartuje już w piątek 13 września.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”: Z kim zatańczy Rafał Maserak? Zaskoczenie to mało powiedziane!


Monika Miller i Jan Kliment na treningu przed Tańcem z gwiazdami

Monika Miller i Jan Kliment na treningu przed Tańcem z gwiazdami

Monika Miller - jesienna ramówka Polsat 2019

Monika Miller - jesienna ramówka Polsat 2019

Monika Miller - Taniec z gwiazdami

Monika Miller - Taniec z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×