Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Monika Miller rozsadziła wszystkie noworoczne niusy! Kontrowersyjna wnuczka premiera pozuje jak Matka Boska z dzieciątkiem!



Monika Miller jak Matka Boska z dzieciątkiem Jezus

O Monice Miller świat dowiedział się niedawno. Wszystko dzięki jej słynnemu dziadkowi, byłemu premierowi Polski – Leszkowi Millerowi, który niewinnie pochwalił się atrakcyjną wnuczką na swoim Twitterze. Od lipca zatem piękna Monika stała się słodkim obiektem dla plotkarskich portali i prasy kolorowej. Szczególną kontrowersję budzą jej szokujące tatuaże, które wypełniają prawie całe jej młode ciało. Monika nie ukrywa, że tatuaże od lat ją fascynują, i od dawna z dumą je prezentuje na swoim profilu. Miller zaczęła bywać na salonach, uroczo pozuje na ściankach, pojawia się również na kanapach telewizji śniadaniowej. Dziewczyna stała się popularna i jak każda salonowa celebrytka, i ona z tej chwilowej popularności czerpie ile się tylko da.

Monika przyzwyczaiła już internautów do swojego kontrowersyjnego wizerunku, właściwie przestała już nim szokować. Z pewnością sama odnotowała lekki spadek lajków na swoim Instagramie, zatem nieoczekiwanie wprowadziła na salony swojego partnera. Jednak i ten zabiegł marketingowy nie podwyższył jej słupków popularności.

Ostatnio młoda celebrytka zdobyła się na niebywale kontrowersyjny ruch. Na swoim profilu wkleiła szokujące zdjęcie, na którym pozuje w sugestywnej czarnej szacie, trzymając czule na rękach ogromnego łysego kota! Oczywiście nic w tym złego nie ma, może jedynie mały szczegół, zdjęcie do złudzenia może niektórym przypominać wizerunek Matki Boskiej z dzieciątkiem. Zatem z tej niewinnej fotki, może być wielki skandal…

Jak myślicie, czy Monika tym zdjęciem obraziła uczucia religijne?

Monika Miller obsesyjnie się odchudza i robi sobie nagie zdjęcia! Jej słynny dziadek nie mógł tego lepiej podsumować [WIDEO]

Atrakcyjna wnuczka Leszka Millera zaliczyła swoją pierwszą spektakularną okładkę! Miał być CKM, ale to inny magazyn jest pierwszy!

Wnuczka Leszka Millera przeszła przez piekło! Została pobita na ulicy w biały dzień!

 

Kobiety z dużą ilością tatuaży: TAK czy NIE?



Komentarzy: 6


Gośćuuu | 27 stycznia 2018, 20:24

piekna jest


Gośćcik | 6 stycznia 2018, 21:01

mając taką córkę ,czy wnuczkę to największy obciach wstyd się do niej przyznać, mniej niż zero


kolec | 4 stycznia 2018, 17:16

dziadek pewnie bardzo dumny


Gość | 4 stycznia 2018, 11:02

Nie ma czym się chwalić


Gość | 4 stycznia 2018, 07:04

Boże widzisz i nie grzmisz, czy te baby muszą być takie głupie i bez mózgu…na pochwy im się coś żuciło. W sumie co mnie tam ten babsztyl obchodzi, ale gdzieś są pewne granice.


Gość | 3 stycznia 2018, 18:54

Następny sztuczny glonojad i pustak


Dodaj komentarz
×