Wnuczka Leszka Millera znów w centrum uwagi! Wszystko przez te NAGIE zdjęcia!

Wnuczka Leszka Millera nago na Instagramie

Monika Miller to wnuczka byłego premiera Polski, Leszka Millera. Media po raz pierwszy usłyszały o dziewczynie, gdy jej dziadek udostępnił jej zdjęcie na Twitterze. Od tamtej pory Monika regularnie wrzuca fotki na Instagram i z każdą kolejną fotografią szokuje portale plotkarskie i swoich obserwatorów.

Cały profil wnuczki Millera w serwisie społecznościowym roi się od roznegliżowanych zdjęć. Dodatkowym bohaterem fotek, którego możemy zobaczyć na Instagramie Moniki, jest jej chłopak Gabriel.

Zdjęcia z pewnością nie budziłyby takiej sensacji, gdy nie fakt, że każda fotografia jest mocno seksualna. Dziewczyna bez skrępowania fotografuje swoje piękne ciało i pośladki. Fani Moniki mogli zobaczyć również jej wspólną kąpiel z ukochanym.

Po szeroko komentowanej fotce udostępnionej przez Leszka Millera, Monika udzieliła wywiadu dla Faktu, w którym wyznała, że dziadek nie akceptuje jej wizerunku, ale postanowiła pozostać sobą.

Myślicie, że takie zdjęcia powinny publikować wnuczki znanych polityków?

Leszek Miller pokazał zdjęcie wnuczki w internecie i rozpętał burzę. „Wykolczykowane i wytatuowane dziwadło” kontra „To jeszcze nastolatka!”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×