Gwiazda TVP jest w ciąży. To kolejna radosna nowina z jej życia

Monika Mazur jest w ciąży

Monika Mazur jest w ciąży

Monika Mazur, aktorka serialu Na sygnale, jest w ciąży — informuje tygodnik Dobry Tydzień. Chociaż sama zainteresowana nie skomentowała tych doniesień, osoby z jej otoczenia ujawniają szczegóły. Co zdradziły?

Monika Mazur z Telewizją Polską związana jest od dawna. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem, prowadzą program Lajk!, który emitowany jest w Pytaniu na śniadanieOprócz tego, gra w serialu Na sygnale, w którym wciela się w rolę Martyny Kubickiej. 

Gwieździe TVP doskonale układa się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. W zeszłym roku stanęła na ślubnym kobiercu i poślubiła reżysera filmowego, Tomasza Chrapustę. Chociaż pani młoda w dniu ceremonii nie publikowała zdjęć z uroczystości, zrobiły to za nią jej koleżanki z pracy, które pokazały na Instastory fragmenty ceremonii.

Monika Mazur jest w ciąży. Który miesiąc?

Okazuje się, że zmiana stanu cywilnego to nie koniec szczęśliwych wiadomości z jej życia. Jak informuje tygodnik Dobry Tydzień, Mazur jest w ciąży, o czym miały poinformować prasę osoby związane z produkcją serialu. Według informatora tygodnika to bardzo wczesny etap, a przyszła mama będzie pracować tak długo, jak to możliwe:

Monika Mazur bardzo dobrze się czuje, więc nie rezygnuje ze zdjęć na planie. I ma zamiar pracować tak długo, jak to możliwe. Zwłaszcza że jej serialowa bohaterka – ratowniczka Martyna – też jest w ciąży – wyjawił jeden z pracowników serialu.

Na sygnale - Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska)

Na sygnale — Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska)

Aktorka, na ten moment nie odniosła się do plotek. Jeśli okażą się one prawdziwe, przyszłej mamie życzymy szczęśliwego okresu ciąży.

Zobacz także: Katy Perry w ciąży na imprezie. Jej brzuszek jest już naprawdę spory. Podkreśliła go obcisłą sukienką 


Monika Mazur, fot. Instagram

Monika Mazur, fot. Instagram

Monika Mazur, fot. Instagram

Monika Mazur, fot. Instagram

Monika Mazur i Tomasz Chrapusta są małżeństwem

Monika Mazur i Tomasz Chrapusta są małżeństwem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×