Monika Kuszyńska opowiedziała o seksie, porodzie i ciąży. Pierwszy raz po swoim wypadku udzieliła tak szczerego wywiadu

Monika Kuszyńska seks na wózku

Monika Kuszyńska seks na wózku

Monika Kuszyńska od 2006 roku porusza się na wózku inwalidzkim. Wokalistka mimo swojej niepełnosprawności urodziła dwoje dzieci. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o ciąży, macierzyństwie i seksie.

Monika Kuszyńska swego czasu była bardzo popularną wokalistką znanego polskiego zespołu Varius Manx. Niestety w 2006 roku sielanka piosenkarki została przerwana groźnym wypadkiem. Artystka ledwo przeżyła, a na skutek silnych obrażeń została sparaliżowana od pasa w dół. Od tragedii minęło 13 lat. Jak przez ten czas zmieniło się jej życie?

Gwiazda w szczerej rozmowie z Dorotą Wellman pierwszy raz wyjawiła swoje bolesne tajemnice, m.in. opowiedziała, jak wygląda życie atrakcyjnej kobiety na wózku inwalidzkim. Piosenkarka nie ukrywa, że początki po wypadku były dla niej istnym koszmarem:

Niedługo po wypadku poszłam do ginekologa, żeby się zbadać i rzeczywiście było to zjawisko. Kobieta nie wiedziała, co ma ze mną zrobić. Nie miałam wtedy żadnej pomocy, bo w gabinecie byłam sama. Strasznie mnie zdołowała ta wizyta. Później siedziałam w samochodzie i płakałam. Potem jednak miałam szczęście spotkać inną panią ginekolog, z którą do dziś się przyjaźnię. Ona prowadziła moją ciążę i można powiedzieć, że mnie do niej zachęciła.

Monika Kuszyńska ma dwójkę dzieci, jak sobie radzi z ich wychowaniem?

 Mam dużo pomocy. Mąż jest ze mną prawie cały czas. Nie mam problemu z przewijaniem dziecka, z gotowaniem, a kąpiel robimy razem. Spacery to jest już większa logistyka. Kuba musi być z wózkiem, a ja mam ewentualnie swój rower. (…) Przewijanie dzieci – to nie problem. Gotowanie też. Jeśli chodzi o kąpiel dzieci, tu pomaga mi mój partner. (…) Spacery to też na przykład już większa logistyka, bo Kuba musi być z wózkiem, ja mam swój rower.

Gwiazda Eurowizji wyznała, jak wyglądał jej poród:

Ja miałam dwa cesarskie cięcia. Tak to wygląda w przypadku niepełnosprawnych osób

Dorota Wellman zapytała wokalistkę, jak wygląda jej życie seksualne, czym różni się intymność na wózku? Ku zdziwieniu dziennikarki, Kuszyńska śmiało opowiedziała o udanym seksie osób niepełnosprawnych:

Ludziom wydaje się, że seks dotyczy młodych, pięknych, zdrowych osób (…) Natomiast seks jest czymś naturalnym jak wszystko inne i nie uważam, że powinno się nad tym jakoś bardziej rozwodzić, ani też odmawiać komukolwiek prawa do seksu. Być może to się nie wpisuje w schematy myślenia, że to są ludzie, którzy mogą mieć chęć spróbowania wszystkiego tego, co sprawni. Pragnienia, pożądanie, wszystko!

Monika wyznała także, że musiało minąć trochę czasu zanim zaakceptowała siebie:

Miłość, chęć macierzyństwa – to wszystko w nas jest. Zaraz po wypadku nie mogłam patrzeć w lustro. Kompletnie nie akceptowałam swojego wyglądu. Wydawało mi się, że mojej kobiecości już nie ma. Byłam pewna, że żaden mężczyzna nie zwróci na mnie najmniejszej uwagi, że mogę wzbudzać tylko litość, a nie zainteresowanie czy pożądanie

Dziś artystka jest spełnioną mamą i szczęśliwą kobietą, co w jej przypadku może wzbudzać wielki podziw.

Zobacz: Niestety. Monika Kuszyńska rezygnuje z dalszych koncertów i znika z show-biznesu

Zobacz: Monika Kuszyńska urodziła drugie dziecko! Zdradziła imię, płeć i pokazała cudne zdjęcie noworodka!

Zobacz: Monika Kuszyńska spełniła marzenie o luksusowej willi! Tak teraz mieszka gwiazda


Monika Kuszyńska z mężem. Jakub Raczyński wystąpi z nią na Eurowizji 2015

Monika Kuszyńska z mężem. Jakub Raczyński wystąpi z nią na Eurowizji 2015

Monika Kuszyńska i Kuba Raczyński

Monika Kuszyńska i Kuba Raczyński

Monika Kuszyńska i jej mąż, Kuba Raczyński

Monika Kuszyńska i jej mąż, Kuba Raczyński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×