Monika Kuszyńska pokazała dzieci i dom! Gwiazda zaprosiła kamery TVN-u do swojego królestwa [WIDEO]

Monika Kuszyńska jak mieszka

Monika Kuszyńska jak mieszka

W ostatnim czasie Monika Kuszyńska bardzo rzadko pokazuje się w mediach. Wszystko za sprawą narodzin córeczki Kalinki, która przyszła na świat pół roku temu. Gwiazda zgodziła się jednak na udział w programie Kulisy Sławy, w którym pokazała, jak wygląda jej codzienne życie. 

Monika Kuszyńska dała się poznać szerszej publiczności w 2000 roku, kiedy dołączyła do Varius Manx. Od tamtego czasu sukcesywnie zarządza swoją karierą. W 2006 roku jednak zdarzył się wypadek, przez który artystka stała się kaleką. O traumatycznych wydarzeniach opowiedziała w programie Uwaga. Kulisy sławy:

Byłam załamana tym, co się stało. Nie umiałam znieść, że ta przeszłość była taka piękna, a już jej nie ma. Ale pragnęłam się wydostać z tego gdzieś od samego początku. Miałam taką energię w sobie, żeby dążyć do poprawy tej sytuacji, a nie zanurzać się w tej rozpaczy. Dużo ludzi miało w tym swój udział. Nie wyobrażałam sobie, że można cieszyć się takim życiem, a ludzie mówili mi, że to jest możliwe, że można żyć pełnią życia. Czasem nie musieli nic mówić, po prostu patrzyłam, jak oni żyją i to było bardzo inspirujące – wspomina.

Od tamtego czasu jeździ na wózku i cieszy się każdym dniem. Jak później się okazało, groźny wypadek zaowocował miłością na długie lata:

Przez kilka lat byliśmy z Moniką tylko znajomymi z zespołu. Dopiero po wypadku, jak ją odwiedziłem, to coś między nami zaiskrzyło. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Zawsze mi się podobała, ale to jest oczywiste, bo to piękna kobieta. Natomiast miłość to był pewien proces, który trwał i jest to chyba silna miłość – mówi partner gwiazdy James Raczyński.

Para pobrała się po pięciu latach związku i tworzą szczęśliwe małżeństwo po dziś dzień. Mają także dwójkę dzieci: synka Jeremiego i urodzoną kilka miesięcy temu córkę Kalinkę.

Nowa piosenka Moniki Kuszyńskiej – Nie ma rady na miłość

Monika Kuszyńska wraca z nową piosenką. Utwór Nie ma rady na miłość będzie miał swoją premierę podczas tegorocznego festiwalu w Opolu.

Zobacz: Niestety. Monika Kuszyńska rezygnuje z dalszych koncertów i znika z show-biznesu

Zobacz: Monika Kuszyńska urodziła drugie dziecko! Zdradziła imię, płeć i pokazała cudne zdjęcie noworodka!

Zobacz: Monika Kuszyńska spełniła marzenie o luksusowej willi! Tak teraz mieszka gwiazda


Monika Kuszyńska z córką

Monika Kuszyńska z córką

Mąż Moniki Kuszyńskiej z synem

Mąż Moniki Kuszyńskiej z synem

Reportaż o rodzinie Moniki Kuszyńskiej w programie Uwaga

Reportaż o rodzinie Moniki Kuszyńskiej w programie Uwaga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×