Monika Jaruzelska wychodzi za mąż za francuskiego arystokratę! Już wybrała suknię ślubną!

Monika Jaruzelska bierze ślub

Monika Jaruzelska bierze ślub

Monika Jaruzelska wkrótce weźmie ślub. Przygotowania do uroczystości są już na ostatniej prostej, o czym przyszła panna młoda poinformowała w rozmowie z jednym z tabloidów. Co powiedziała? 

Monika Jaruzelska szykuje się do najważniejszego dnia w życiu. Już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest francuski arystokrata, z którym córka generała Wojciecha Jaruzelskiego podobno spędziła święta wielkanocne. Właśnie dla niego w tym czasie poleciała do słonecznej Francji.

Okazuje się, że zakochani wkrótce otworzą nowy etap w swoim życiu. Chociaż na ten moment nie wiadomo, czy odbędzie się on w ojczyźnie ukochanego Moniki czy w Polsce, pewne jest, że przygotowania są w trakcie. Jaruzelska kupiła już m.in. suknię ślubną:

Tak, kupiłam już sukienkę na ślub – przyznała w rozmowie z tabloidem.

O tym, że uczucie między Moniką a jej ukochanym jest silne, wiadomo od dawna. A konkretniej od momentu, w którym Jaruzelska poświęciła fragment książki swojemu ukochanemu. Wówczas wydało się, że para poznała się w momencie, w którym Monika była już po studiach i wyjechała do kraju swojego ukochanego:

Chodziłam tam do szkoły, uczyłam się francuskiego. No i zakochałam się w pewnym Francuzie. Starszy ode mnie osiem lat, miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem, po samobójczej śmierci żony. Pochodził z bardzo dobrej rodziny

Dodajmy, że Monika Jaruzelska kilka lat temu rozstała się z francuskim arystokratą, by po kilku latach znów się z nim zejść. Wygląda jednak na to, że przerwa uświadomiła zakochanym że nie mogą żyć bez siebie, czego dowodem jest to, że wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Gratulujemy!

Zobacz: Rafał Maserak o swoim ślubie. Przekazał nam zaskakujące wieści: „Jesteście pierwsi, którym o tym mówię” [WIDEO]

Zobacz: Brad Pitt kupił prezent dla Jennifer Aniston z okazji ślubu! Jego hojność nie zna granic!

Zobacz: Ślubne zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej trafiło do sieci! Żadna gwiazda nie wyglądała tak pięknie!


Monika Jaruzelska wychodzi za mąż

Monika Jaruzelska wychodzi za mąż

Monika Jaruzelska bierze ślub

Monika Jaruzelska bierze ślub

Monika Jaruzelska zmieni stan cywilny

Monika Jaruzelska zmieni stan cywilny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×