Szukaj

Monika Jarosińska radykalnie zmieniła fryzurę. Nowy kolor, nowa długość… Koniec z blondem

Monika Jarosińska nowa fryzura

Monika Jarosińska nowa fryzura

Monika Jarosińska pokazała się odmieniona. Aktorka i piosenkarka zmieniła fryzurę. Już nie jest długowłosą blondynką.

Monika Jarosińska z show-biznesem związała się jeszcze w latach 90., gdy po ukończeniu studiów aktorskich dostała rolę w filmie Jak narkotyk. Zagrała epizod. Wcieliła się w postać kelnerki, której postać nie została nawet wspomniana w napisach końcowych. Nie przeszkodziło to jej jednak w zdobyciu większej rozpoznawalności.

Kluczem do sukcesu okazał się angaż w Quo Vadis, Samym życiu, Plebanii i Dniu świra. Jarosińska została obsadzona w większych bądź mniejszych rolach, zaczęła brylować na bankietach, a na fali popularności poszerzyła swoją działalność artystyczną o muzykę. Niewiele brakowało, a w 2005 roku pojechałaby na Eurowizję w Kijowie. W krajowych eliminacjach zajęła 2. miejsce, tuż za Ivanem i Delfinem.

Dekadę temu o Monice kolorowa prasa rozpisywała się bardzo namiętnie. Wszystko za sprawą konfliktu z jedną z piosenkarek. Autorka hitu Dżaga ponoć uważała, że Jarosińska miała zbliżenie z jej byłym partnerem, co doprowadziło do scysji między nimi na jednej z imprez. Z czasem sprawa rozeszła się po kościach.

Monika Jarosińska ma afro. Nowa fryzura gwiazdy

Obecnie Jarosińska mieszka na Malcie. Z dala od ojczyzny spełnia się w roli żony i artystki. Egzotyczną wyspę na południu Europy traktuje jak swój drugi dom:

Mellieha jest wspaniała i nie zamieniłabym się na mieszkanie w centrum i nie tylko dlatego, że jest tutaj taniej. Traktuję już to miejsce jako swój dom – mówiła Jastrząb Post.

Monika co jakiś czas dzieli się z fanami nagraniami z domowego studia. Kto wie, może już wkrótce zaskoczy fanów nową płytą? Zanim się o tym przekonamy, możemy zobaczyć jej nową fryzurę.

Gwiazda zdecydowała się na sporą metamorfozę. Długie blond włosy nie tylko ścięła, ale przede wszystkim przefarbowała na rudy kolor i zakręciła w stylu afro. To znacząca zmiana w jej wizerunku, któremu była wierna od początku kariery.

Jak wam się podoba Monika Jarosińska w afro? Pasuje jej nowa fryzura?


Monika Jarosińska w afro

Monika Jarosińska w afro

Monika Jarosińska w nowej fryzurze

Monika Jarosińska w nowej fryzurze

Monika Jarosińska - pokaz Teresy Kopias 2016

Monika Jarosińska - pokaz Teresy Kopias 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×