Esmeralda Godlewska zmierzy się z Martą Linkiewicz. Szykuje się emocjonujące starcie!

Monika Godlewska i Marta Linkiewicz gwiazdami Fame MMA

Monika Godlewska wystartuje w gali MMA? Takie wrażenie można odnieść po poście, który niedawno umieściła Marta Linkiewicz. Co napisała? 

Monika Godlewska, od momentu w którym zyskała rozpoznawalność, stara się, by cały czas o niej mówiono. Wraz z siostrą nagrała już kilka kolęd, a także piosenki tematyczne, w tym osławiony Hymn Polski. Esmeralda wkrótce udowodni, że ma sportowego ducha. Prawdopodobnie podczas w Fame MMA będzie walczyć z „kochanką” Lil Pumpa – Martą Linkiewicz.

Fame MMA to wydarzenie, które nawiązuje do mieszanych sztuk walki. Zamiast sportowców mierzą się jednak celebryci. Chociaż gale ze sportem mają mało wspólnego, są uwielbiane przez dużą grupę widzów. Czy ten krok ze strony organizatorów zapewni nowych oglądających?

Okazuje się, że podczas trzeciej gali, która odbędzie się już 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie, na przeciw siebie staną prawdopodobnie dwie kobiety. Rywalizować będą ze sobą Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz. Chociaż informacja ta nie została jeszcze potwierdzona, niedawno przypadkowo wygadała się jedna z celebrytek.

Linkiewicz opublikowała post na Instagramie, w którym oznaczyła siostrę Godlewską. Przy okazji dodała, że to z nią zmierzy się pod koniec marca. Wpis szybko jednak usunęła i zniknął on z sieci.

Jak myślicie która z dziewczyn ze starcia wyjdzie obronną ręką? Marta „Pała” Linkiewicz czy Monika „Esmeralda” Godlewska? Chyba już wiemy komu (nie) będzie kibicować druga siostra Godlewska…

Siostry Godlewskie narobiły wstydu w samolocie! O ich popisach mówi już cały kraj!

Nowe gwiazdy polskiego show-biznesu. Kto narobił zamieszania w 2018 roku?

Pierwsze zarzuty w sprawie Moniki G. właśnie ujrzały światło dzienne! Trafi za kratki?!


Esmeralda Godlewska, fot. Instagram

Esmeralda Godlewska, fot. Instagram

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×