Szukaj

Seksowna polska aktorka nową gwiazdą reality-show Kardashianów! Tak wygląda jej kariera po odejściu z „Barw szczęścia”!

Monika Ekiert robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Aktorka pojawiła się m.in. w reality-show Kardashianów. Zobacz, jak do tego doszło. 
Monika Ekier podbija Hollywood

Monika Ekier podbija Hollywood

Monika Ekiert spełnia swój amerykański sen. Aktorka, która w Polsce znana jest m.in. z roli Izy Masłowskiej w serialu Barwy szczęścia, zdobywa coraz większą popularność za oceanem. Zresztą nie ma się czemu dziwić. Wschodząca gwiazda jest nie tylko piękna, ale także bardzo utalentowana.

Ekiert, chociaż studiowała w Polsce i tu stawiała pierwsze kroki w zawodzie, bardzo szybko przeniosła się za granicę. Początkowo zamieszkała we Francji, później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, co okazało się być strzałem w dziesiątkę. Obecnie bowiem podbija Hollywood.

Ostatnio zagrała m.in. w sztuce teatralnej Słomiany wdowiec, która powstała na wzór komedii amerykańskiej. Wcieliła się tam w rolę Marilyn Monroe. To jednak dopiero początek. Wystąpiła także w pełnometrażowym filmie For Jennifer, a także w serialu kryminalnym jako oficer sądowy i policjant.

Ciekawostką jest fakt, że Monika pojawiła się w pierwszym odcinku Z kamerą wsród Kardashianów. Pojawi się tam w roli asystentki francuskiej artystki. Jak podaje Plejada, polska aktorka zna się osobiście z rodziną celebrytów. Czy pomogą oni wkręcić się Polce do amerykańskiego show-biznesu? Nawet jeśli nie, to mamy przeczucie, że za jakiś czas będzie o niej głośno.

Zobacz: Kim Kardashian pokazała prześliczne zdjęcie Psalma! Nie uwierzycie, do kogo podobny jest najmłodszy potomek rodu Kardashian-West!

Zobacz: Takich gorących zdjęć Kylie Jenner jeszcze nie miała! Kim Kardashian spuchnie z zazdrości!

Zobacz: Kim Kardashian w mikro bikini rozgrzała fanom do czerwoności! Wystarczyło jej do tego jedno zdjęcie!


Monika Ekiert podbija Hollywood

Monika Ekiert podbija Hollywood

Monika Ekiert wystąpiła w show Kardashianek

Monika Ekiert wystąpiła w show Kardashianek

Monika Ekiert robi zagraniczną karierę

Monika Ekiert robi zagraniczną karierę

×