Krótkowłosa blondynka z TVP upodobniła się do Anny Lewandowskiej. Po metamorfozie można je pomylić

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Gwiazda znana z seriali TVP pokazała się w nowej fryzurze. Fani pomylili ją z Anną Lewandowską. Trzeba przyznać, że wyglądają jak siostry bliźniaczki.

Anna Lewandowska zrobiła oszałamiającą karierę. Dzięki swojej ciężkiej pracy trenerka może się pochwalić wieloma osiągnięciami. Prowadzi treningi on-line, jest właścicielką poczytnego bloga, rozkręciła kilka biznesów. Jej produkty do pielęgnacji ciała sprzedają się jak ciepłe bułeczki, podobnie jak popularne zdrowe przekąski. Ostatnio rozszerzyła swoją ofertę także o dietetyczny catering, który już jest dostępny w największych miastach w Polsce.

Dla wielu młodych kobiet jest prawdziwą inspiracją. Z powodzeniem udaje jej się połączyć karierę bizneswoman z życiem rodzinnym. Wielu widzów TVP przez chwilę odniosło wrażenie, że ich ulubienica zaczęła robić karierę także na szklanym ekranie. Tymczasem okazuje się, że jedna z polskich aktorek do złudzenia przypomina żonę Roberta Lewandowskiego.

Monika Dryl wygląda jak Anna Lewandowska. Ma podobną fryzurę

Barwy Szczęścia to serial, który jest uwielbiany przez widzów Dwójki. Losy jego bohaterów cały czas wzbudzają sporą ciekawość. Jedną z postaci, która wywołała spore zamieszanie wśród bohaterów, była Alicja Umińska. Postać dziennikarki nie była jednoznaczna – raz bowiem okazywała się przyjaciółką głównych postaci, a w innej chwili stawała się czarnym charakterem. W tę rolę doskonale wcieliła się Monika Dryl.

Aktorka już wkrótce pojawi się na planie nowej produkcji Sąsiedzkie porachunki. Będzie to serial emitowany w telewizji Polsat. Gwiazda pokazała nowe zdjęcia, a fani przecierają oczy ze zdumienia. Znana krótkowłosa blondynka po metamorfozie do złudzenia przypomina Annę Lewandowską. Ma niemal identyczną fryzurę, która połączona z czerwonym elementem stylizacji do złudzenia przypomina wcielenie trenerki z gali Mistrzów Sportu 2019 (zdjęcia w galerii).

Cześć.

Posted by Monika Dryl on Tuesday, November 17, 2020

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci porównują Monikę do trenerki.

  • Musiałam się chwilę zastanowić o kogo chodzi… Pomyślałam w pierwszym momencie Anka Lewandowska z nowej reklamy Apartu… Nie tam była na biało.
  • Witaj Moni zrobiłaś się na Anie Lewandowską?
  • Jak spojrzałam myślałam że to Anna Lewandowska.
  • Ślicznie, oczywiście nie będę oryginalny pisząc, że w pierwszej chwili myślałem że to profil Anny Lewandowskiej.

Takich porównań do Ani jest znacznie więcej. Nie da się bowiem nie zauważyć, że w tej charakteryzacji Monika wygląda jak jej siostra bliźniaczka.


Monika Dryl jak Anna Lewandowska

Monika Dryl jak Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020

Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×