Monika Brodka jest jak kameleon! Poprzednia fryzura to już tylko wspomnienie, teraz artystka naprawdę zaszalała!

Monika Brodka ma nową fryzurę

Monika Brodka jest blondynką

Monika Brodka jest jedną z najbardziej nieprzewidywalnych gwiazd w polskim show-biznesie.  Uwielbia zaskakiwać i szokować fanów kolejnymi metamorfozami, a tych w jej życiu nie brakuje – wokalistka eksperymentuje głównie z włosami, na przestrzeni lat trudno już zaliczyć ile razy zmieniała ich długość czy kolor.

Monikę poznaliśmy w Idolu, jako słodką nastolatkę z burzą loków na głowie, ale tamte czasy dawno odeszły w niepamięć. Brodka chwaliła się już cięciem na pazia, uroczym bobem z grzywką, miała również przygody z maszynką do golenia i z różowym tonerem do włosów. Tym razem również zaskoczyła.

Na swoim InstaStory autorka przeboju Horses opublikowała fotografię, na której wyraźnie widać, że obecnie jest blondynką. Po łysej głowie na szczęście nie ma już śladu – choć nie oszukujmy się, jeśli ktoś mógł dobrze wyglądać w takiej fryzurze, to tylko ona. Tym razem krótkie kosmyki, zadziornie sterczące w różnych kierunkach, mają barwę chłodnego, jasnego blondu. 

Brodka uwielbia zmiany i nie boi się testować na swoich włosach kolejnych szalonych pomysłów. Blond może być zmianą na stałe lub przejściowym etapem między poprzednią fryzurą, a nowym, szalonym kolorem.

Nie możemy się już doczekać co wymyśli następnym razem!

Zobacz: Monika Brodka już nie jest łysa! Pochwaliła się nową fryzurą. Znowu zaszalała

Zobacz: Monika Brodka jest zakochana! Tabloid dotarł do informacji na temat nowego partnera wokalistki!

Zobacz: Monika Brodka wciąż zaskakuje! Najpierw ogoliła głowę, a teraz…


Monika Brodka blondynką

Monika Brodka blondynką

Monika Brodka z partnerem na mieście

Monika Brodka z partnerem na mieście

Monika Brodka ma białe włosy

Monika Brodka ma białe włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×