Szukaj

Monika Brodka komentuje decyzję Natalii Przybysz dotyczącą aborcji!

Monika Brodka

Monika Brodka wspiera Natalię Przybysz po wyznaniu o aborcji w swoim wpisie na instagramie!

Ostatnio Natalia Przybysz podzieliła się z mediami bardzo intymnym wyznaniem dotyczącym poddania się zabiegowi aborcji, który miał miejsce rok temu przed Bożym Narodzeniem w klinice na Słowacji.

Przypomnijmy: Natalia Przybysz poddała się aborcji: „Usunęłam ciążę na Słowacji”! Lekarz w Polsce zaproponował mi…

Teraz jej koleżanka Monika Brodka postanowiła wesprzeć ją publikując post na swoim instagramie, w którym nie szczędziła ciepłych słów w stronę piosenkarki:

Hero of the day ??wysyłam dużo wsparcia dla Natalii dzisiaj. Potrzeba sporej odwagi żeby podzielić się tak intymną i trudną historią z całą Polską. Dzięki Natalia! To bardzo ważny gest. Akceptujmy się i szanujmy! ✌?️???‍❤️‍?

Gwiazda przez bardzo długi czas zastanawiała się czy informacja powinna ujrzeć światło dziennie, lecz gdy w Polsce doszło do protestów związanych z zaostrzeniem prawa do aborcji, zdecydowała, że wesprze czarny protest właśnie w ten sposób.

Zgadzacie się z taką decyzją?

Zobacz: Szok! Janet Jackson ukrywa dwójkę swoich dzieci?

Monika Brodka wspiera decyzję Natalii Przybysz o poddaniu się aborcji!

Monika Brodka wspiera decyzję Natalii Przybysz o poddaniu się aborcji!


Natalia Przybysz o aborcji

Natalia Przybysz o aborcji

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Natalia Przybysz usunęła ciążę

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  PiSowskie,przekupione trolle pisowskie ja atakują. Jesteśmy z Toba,Natalia!

 • Kobieta Współczesna pisze:

  Ja, również, razem z Moniką Brodką dołączam swoje wsparcie dla pani Natalii Przybysz. Uważam, że temat aborcji w POLSCE to bardzo poważny, zamiatany pod dywan problem, przed którym wcześniej czy pózniej może stanąć każda kobieta, niezależnie od jej poglądów moralnych i wyznawanej ideologii. I jako pełnoprawny obywatel, POWINNA MIEĆ PRAWO do decydowania o sobie i o swoim życiu. Niestety, jak się okazuje, w „moherowej” i zaściankowej w stosunku do Zachodu Polsce, to zdecydowanie obszar TABU i lepiej udawać, że nic się nie dzieje. A przeciez nie jest żadną tajemnicą poliszynela, że wiele polskich kobiet, mimo trudności za strony polskiego ustawodawstwa, mimo wszystko, decyduje się na aborcje i faktem jest, ze odbywa się to w sposób bardziej ryzykowny lub mniej. I hipokryzją jest niedostrzeganie tego problemu i ignorowanie faktu istnienia podziemia aborcyjnego. A będzie ono istnieć dopóty, dopóki Politycy i Kościół w Polsce bedą decydować o najważniejszych kwestiach w życiu kobiety. Bo ”ZAKAZAĆ” to nie znaczy rozwiązać problem. I osobiście podziwiam takie kobiety jak Pani Natalia Przybysz. Bo w polskiej zakłamanej rzeczywistości miała odwagę przyznać się do dokonania aborcji i publicznie poruszyć ten palący problem, tym samym świadomie narażając się na moralną chłostę ze strony tzw. ”pseudomoralnego” społeczeństwa.

 • Żal mi pani pisze:

  Niech pani Przybysz nie zapomni przywiązać psa do drzewa jadąc na wakacje. Powszechnie wiadomo, że nic tak nie krzyżuje wakacyjnych planów, jak pies. Żal mi pani

 • Gość pisze:

  Bohaterka. Brodce już całkiem we łbie się przewróciło. To żadne bohaterstwo A wręcz tchórzostwo i brak odpowiedzialności za własne czyny. Przybysz to zwykła morderczyni. Taka „gwiazda” A nie wie jak się zabezpieczyć. Wstyd kompromitacja. Zygac mi się chce jak na nią patrzę.

 • GośćTYS pisze:

  BRODKA KOSMITKA POPIERA KOLEZANKE PEWNIE SAMA SIE SKROBALA SKORO JEST WSPARCIE ! ILE MAMY TAKICH WASNIEWSKICH NA ULICACH WIDZIMY ! LEWACKIE CHORE ZAKOMPLEKSIONE Z PSYCHOZA UMYSLU !

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×