Takiej Brodki nie znaliście! Właśnie skończyła 31 lat i pokazała kosmiczne zdjęcie z przeszłości

Monika Brodka

Jak zmieniła się Monika Brodka?

Monika Brodka właśnie skończyła 31 lat. Wokalistka i finalistka Idola pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa, na którym miała tylko kilka lat. A jak wyglądała w pierwszych latach swojej kariery? Przypomnijcie sobie wszystkie jej wcielenia!

Monika Brodka nie jest osobą, którą w Polsce trzeba komukolwiek przedstawiać. Jedna z najpopularniejszych wokalistek i artystek w kraju zaczynała karierę jak wielu innych, obecnie rządzących na rynku muzyków – od programu talent show. Zwyciężyła w trzeciej edycji programu w styczniu 2004 roku, zdobywając 69% głosów publiczności, zachwyconej energią i talentem młodziutkiej aspirującej gwiazdy. Od tamtej pory minęło już 15 lat, a Monika nie musi już martwić się o swoją pozycję w świecie polskich artystów. Właśnie skończyła 31 lat, a jej kariera jest u szczytu.

Z okazji urodzin gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie uroczym zdjęciem z dzieciństwa. Na fotografii jest szczerbata i roześmiana, ma uroczą fryzurkę – na obecnie bardzo modnego boba 😉 – i wygląda jak prawdziwy aniołek. Kto by pomyślał, że kilkanaście lat później stanie się takim fenomenem? Jej głos i piosenki podbiły rozgłośnie radiowe i telewizje, a koncerty i płyty wyprzedają się jak świeże bułeczki.

Jako dziecko wyglądała naprawdę uroczo, a jak wyglądała na początku swojej kariery w show-biznesie?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jej zdjęcia od 2003 roku aż do teraz 😉

Królowa metamorfozy!

Monika Brodka straszy nową metamorfozą. Co ona z siebie zrobiła?! Fani nie dowierzają: „O Kryste Panie”

Brodka z partnerem na kawie! Błysnęła pięknym pierścionkiem zaręczynowym

Rusza niezwykły projekt Caffe Torino z Martini! Spędź wspaniałe chwile z gwiazdami: Moniką Brodką, Larą Gessler, Jessicą Mercedes i Jakobem Koselem


Monika Brodka w dzieciństwie

Monika Brodka w dzieciństwie

Monika Brodka - 2003

Monika Brodka - 2003

Monika Brodka - 2003

Monika Brodka - 2003

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×