Monika Brodka pochwaliła się zdjęciami z randki. Druga strona wrzuciła jeszcze więcej. Już wiadomo, z kim się spotyka

Monika Brodka

Monika Brodka rzadko pokazuje, jak spędza wieczory, ale tym razem zrobiła fanom prawdziwą niespodziankę. Gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami z randki. Z kim się spotkała?

Monika Brodka to niezwykle utalentowana wokalistka. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Wychowała się w góralskiej rodzinie o tradycjach artystycznych i jako 6-letnia dziewczynka rozpoczęła naukę gry na skrzypcach. Szerszej publiczności dała się poznać, gdy jako nastolatka pojawiła się na castingach do programu Idol. Przez cały program zachwycała kolejnymi wykonaniami, co doprowadziło ją aż do finału, w którym była bezkonkurencyjna. Zwyciężyła w trzeciej edycji talent show i od tej pory cały czas wspinała się po kolejnych szczeblach kariery. Teraz ma ugruntowaną pozycję w świecie muzyki i mnóstwo fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą kolejne poczynania ulubienicy.

Wokalistka rzadko udziela wywiadów, ale jest aktywną użytkowniczką Instagrama. To właśnie za pomocą social mediów dostarcza fanom najnowszych informacji o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Ostatnio zaskoczyła, publikując relację z randki.

Monika Brodka pokazała zdjęcia z randki

Fani piosenkarki dobrze wiedzą, że poza muzyką ma jeszcze jedną wielką pasję. Gdy nie zagłębia się w tajniki dźwięków, oddaje się przyjemności gotowania. Dzięki licznym podróżom, które odbyła, narodziła się w niej chęć do odtwarzania poznanych smaków we własnej kuchni. Kilka lat temu opowiedziała o tym internautom na Instagramie.

Zaraz po pierwszej wizycie w Japonii. Spędziłam tam miesiąc i po powrocie, bardzo tęskniłam za tymi smakami, więc zaczęłam próbować odtwarzać je w domu – pisała w relacji.

Monika prowadzi instagramowy profil @moniamonci, na którym chwali się przygotowanymi przez siebie potrawami. W relacji na tym koncie pokazała również zdjęcia z randki, na którą wybrała się z Moniką Walecką – właścicielką piekarni oraz kulinarną blogerką. Jej znajoma również wrzuciła sporo kadrów z lokalu, w którym się spotkały.

Randka z @monika_walecka – napisała wokalistka w relacji.

Artystka razem ze swoją znajomą zawitały do znanej restauracji w centrum Warszawy, która znajduje się na dachu jednego z hoteli. Tam wspólnie rozkoszowały się smakiem podawanych potraw i udostępniały zdjęcia w sieci. Popijając białe wino, miło spędziły wieczór, a z twarzy nie schodził im uśmiech. Miniony wieczór wyglądał na wyjątkowo udany.

Miejsce, które wybrały się na spotkanie, jest bardzo popularne wśród przedstawicieli show-biznesu. Balkon, na którym pozuje Monika często można zobaczyć także na profilu Mai Sablewskiej, która pozuje tam do większości swoich instagramowych sesji. Zdjęcia w naszej galerii.


Monika Brodka na randce

Monika Brodka na randce

Monika Brodka na randce

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×