Dziennikarz pokazał zdjęcie Brodki z nowym partnerem. Przystojniak! Chwile później para udzieliła wspólnego wywiadu

Monika Brodka

Monika Brodka

Monika Brodka udzieliła wspólnego wywiadu z partnerem. Odsłonili kilka szczegółów ze swojego życia prywatnego. Sprawdźcie, co zdradzili.

Monika Brodka wygrała trzecią edycję programu IdolW 2004 roku na fali medialnej popularności wydała debiutancki album studyjny, który niemal natychmiast uzyskał status złotej płyty. W kolejnych latach jej kariera nabrała rozpędu. Mimo upływu czasu twórczość gwiazdy cieszy się sporą popularnością.

Brodka nie tylko wypuszcza nowe kawałki, ale także udziela wywiadów. Kilka tygodni temu gościła w Dzień Dobry TVNgdzie opowiedziała o swoim projekcie. Zdradziła, że bawiła się aspektem identyfikacji płci:

Przy tej płycie pewien wątek, który mnie interesuje, to jest taki wątek genderowy. Postanowiłam mieć tak naprawdę dwa wizerunki przy tej płycie – taki bardziej męski i ultrakobiecy, żeby nimi bawić się przy tych projektach. Chodzi o taką zmianę, żeby wyjść poza utarte role społeczne, które są narzucane na płeć – mówiła.

Zobacz: Brodka zaskoczyła metamorfozą. Wymyślna fryzura to nic przy brwiach, a raczej ich braku

Monika Brodka z partnerem we wspólnym wywiadzie. Co zdradziła?

Niedawno Monika Brodka udzieliła wywiadu TOK FM. Nie była sama. Towarzyszył jej partner, fotograf, Przemek Dzienis. Artyści tworzą duet nie tylko w codziennym życiu, ale także podczas pracy.

Przemysław jest jedną z osób, która odpowiada za teledyski i oprawy wizualne płyt swojej ukochanej. Ma w tym kierunku odpowiednie wykształcenie. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jego specjalnością jest tworzenie kreatywnych obrazów opartych na fotografii.

Monika Brodka i Przemek Dzienis w nowym wywiadzie zdradzili co nieco ze swojej codzienności. Przyznali, że chwilami jest im trudno oddzielić życie prywatne od zawodowego:

Ciężko jest nie reżyserować czegoś razem w momencie, kiedy ten temat cały czas jest obecny w domu . Nawet kiedy Monia by nie chciała, żebym się w coś włączał, to się okazuje, że my i tak tym cały czas żyjemy. To jest codziennie w naszych rozmowach. Monia ma bardzo jasno sprecyzowane pewne pomysły, które muszą się gdzieś zawrzeć, a ja jestem od tego, żeby te pomysły przeprowadzić, żeby one się czytały w miarę logicznie i komunikować ekipie to, co Monia ma na myśli tak bardziej technicznie – mówił Przemek.

W sieci pojawiło się też wspólne zdjęcie zakochanych. Trzeba przyznać, że tworzą piękną parę.

 


Monika Brodka z partnerem

Monika Brodka z partnerem

Monika Brodka na randce

Monika Brodka na randce

Monika Brodka - Instagram

Monika Brodka - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×