Szukaj

Monika Brodka przeszła kolejną metamorfozę! Piosenkarka swoje wakacje rozpoczęła w odważnej odsłonie!

Brodka metamorfoza

Brodka metamorfoza

Monika Brodka oprócz talentu wokalnego przejawia zamiłowanie do mody, wymyślnych fryzur oraz makijażu. Artystka na wakacje ponownie zaskoczyła swoim nowym wyglądem

Monika Brodka w tym roku skończyła 32 lata, jednak nadal wyglądem przypomina niepokorną nastolatkę z gór eksperymentującą ze swoim wizerunkiem. Jako młoda szalona dziewczyna z Żywca Monika brawurowo wygrała trzecią edycję programu telewizyjnego Idol. Następnie w 2004 roku na fali medialnej popularności wydała swój debiutancki album studyjny, który natychmiast uzyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając się w nakładzie 35 tys. egzemplarzy.

Do tej pory ekscentryczna Monika Brodka wydała cztery świetne płyty, a jej album Granda uznany został najlepszą płytą nagrodzoną Fryderykiem w ostatnich 20 latach w kategorii Muzyka rozrywkowa. Brodka nieustannie zaskakuje pomysłami stylizacyjnymi, śmiało przechodzi od popu do innych gatunków muzycznych. Podobnie jest z jej wizerunkiem. Monika regularnie przypomina o sobie mediom nowym, często szokującym wcieleniem. Tym razem było podobnie. Na szczęście Monika nie ogoliła się na zero, wokalistka zaproponowała fanom letni szalony look, który ją bardzo odmłodził.

Brodka ma obecnie platynowe krótkie włosy. Nie wiadomo jednak czy jest to pomysł na wakacje, czy też tylko koncertowy image przygotowany pod konkretny projekt. Jedno jest pewne – piosenkarka wygląda ciekawie.

Jak wam się podoba?

Największe gwiazdy na pierwszych urodzinach “Vogue Polska”: Anja Rubik, Anna Lewandowska, Monika Brodka, Monika Olejnik

Takiej Brodki nie znaliście! Właśnie skończyła 31 lat i pokazała kosmiczne zdjęcie z przeszłości

Monika Brodka objada się w łóżku! Pokazała jakie smakołyki przynosi jej chłopak


Monika Brodka ma platynowe włosy

Monika Brodka ma platynowe włosy

Monika Brodka - Vogue Polska 1. urodziny

Monika Brodka - Vogue Polska 1. urodziny

Monika Brodka - 2017

Monika Brodka - 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×