Polska seksbomba urodziła kilka miesięcy temu. Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw

Monika Borzym - dziecko

Monika Borzym - dziecko

Monika Borzym urodziła. Modelka i piosenkarka została mamą kilka miesięcy temu, dopiero niedawno pochwaliła się tą radosną wiadomością w sieci. Zobacz pierwsze zdjęcie dziecka.

Monika Borzym jest cenioną piosenkarką jazzową, która kilka miesięcy temu pojawiła się efektami odważnej sesji dla magazynu Playboy. Właśnie wtedy pochwaliła się kobiecymi kształtami, udowadniając, że nie trzeba nosić rozmiaru zero, by czuć się komfortowo w swoim ciele:

Mam rozmiar 40, a czasem nawet 42. Jestem na okładce Playboya i jestem z tego dumna – przyznała w jednym z wpisów na Instagramie.

Zobacz: Tego jeszcze nie było! „Playboy” w maju pokazał jej nagą sesję, dzisiaj ogłosiła swoją ciążę! To już piąty miesiąc!

Monika Borzym urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Okazuje się, że był to początek rewolucji w życiu artystki. Kilka miesięcy temu, na antenie Dzień Dobry TVN przyznała się, że w ostatnim czasie jej rozmiar nieco się zwiększył. Wszystko przez ciążę:

Mój rozmiar trochę się zwiększył, bo jestem na początku piątego miesiąca ciąży – przyznała w wywiadzie.

Maleństwo jest już na świecie, a Monika Borzym urodziła kilka miesięcy temu. Pierwszym zdjęciem dziecka jako pierwszy pochwalił się dumny tata Michał Bryndal. Zamieścił na Instagramie zdjęcie dziecka w nosidełku. Z opisu wynika, że maleństwo przyszło na świat kilka miesięcy temu, a konkretniej w sierpniu:

Nie zapomnijmy o ideałach sierpnia – czytamy w opisie zdjęcia

Zobacz: Gwiazda Top Model urodziła! Pokazała rozczulające zdjęcie z sali porodowej

Monika Borzym urodziła

Monika Borzym urodziła

Po dumnym ojcu, zdjęcie udostępniła także Monika. Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Monika Borzym – kim jest?

Monika Borzym, to utytułowana artystka, która na koncie zapisała niemałe sukcesy. Takim z pewnością jest wyróżnienie podczas festiwalu New Trire, kiedy została wyróżniona w kategorii Outstanding Solist. Do tej pory nagrała cztery solowe albumy. Wzięła udział m.in. w programie Twoja twarz brzmi znajomo. 

Monika Borzym jako Felicjan Andrzejczak - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7

Borzym jako Felicjan Andrzejczak – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7

Dziewięć lat temu poślubiła Makarego Janowskiego, syna Roberta Janowskiego. Małżeństwo wzięło rozwód po pięciu latach związku. Artystka szczęście odnalazła w ramionach Michała Bryndala, brata Rafała Bryndala.

Zobacz: Kolejna polska gwiazda urodziła! Wielka radość na Instagramie


Monika Borzym urodziła

Monika Borzym urodziła

Monika Borzym - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017

Monika Borzym - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017

Monika Borzym

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×