Monica Lewinsky przerwała milczenie po 20 latach! Udzieliła szokującego wywiadu na temat romansu z prezydentem Stanów Zjednoczonych

Monica Lewinsky Bill Clinton

Monica Lewinsky o romansie z Billem Clintonem

Afera rozporkowa była jednym z najgłośniejszych skandali dotyczących amerykańskich prezydentów w historii. Choć od tamtego czasu minęły już dwie dekady, wciąż budzi ogromne emocje. Bill Clinton został oskarżony o molestowanie seksualne przez przynajmniej kilka różnych kobiet – zarzucano mu również nieprzyzwoite kontakty z młodą stażystką z Białego Domu, Monicą Lewinsky.

Monica miała z nim romans, ale prezydent wyparł się wszystkiego. Nacisk ze strony prowadzącego śledztwo prokuratora, strach i wstyd sprawiły, że Lewinsky pozwoliła podpiąć sobie podsłuch i pomogła wydać niewiernego żonie prezydenta. Ten niemal stracił urząd, a choć partnerka wybaczyła mu publicznie, niesmak pozostał.

Lewinsky udzieliła niedawno nowego wywiadu, w którym bardzo otwarcie opowiedziała o wszystkim, co ją spotkało:

Nagrywanie było dla mnie nieskończenie bolesne. Ale mam nadzieję, że biorąc w tym udział, mówiąc prawdę o tym okresie w moim życiu – o tym okresie w naszej historii – pomoże upewnić się, że to, co zdarzyło się mnie, nigdy więcej nie zdarzy się żadnej młodej osobie w naszym kraju.

W dwudziestogodzinnym wywiadzie, którego udzieliła po 20 latach od „afery rozporkowej”, Monica nie kryła zażenowania sytuacją, strachu i łez. Jak wyjawiła, była przerażona koniecznością noszenia podsłuchu, przerażona tym, co przyniesie przyszłość i jakie konsekwencje może to mieć dla jej najbliższych:

Czułam się okropnie, bałam się, byłam tym wszystkim upokorzona, bałam się co z tego wyniknie dla mojej rodziny. W tym czasie nadal kochałam się w Billu, więc miałam poczucie odpowiedzialności.

Lewinsky nadal podtrzymuje jednak swoje przeprosiny, wygłoszone kilka lat temu pod adresem Hilary Clinton i jej córki, Chelsea. Choć Pierwsza Dama również odegrała swoją rolę w całej tej historii, Monica czuła, że jest jej winna szczere wyjaśnienia i przeprosiny.

Myślicie, że jej wywiad wywoła kolejny skandal?

Gwiazdy błyszczały na Vanity Fair Oscar Party 2018: Monica Lewinsky, Sofia Vergara, Olivia Wilde

Szykuje się smakowity skandal! Kontrowersyjny dziennikarz zabrał się za spisanie biografii Meghan Markle!

Będzie wojna? Ilona Łepkowska kolejny raz ostro krytykuje Małgorzatę Rozenek! „To jest infantylne” [WIDEO]


Monica Lewinsky miała romans z Billem Clintonem

Monica Lewinsky miała romans z Billem Clintonem

Monica Lewinsky miała romans z Billem Clintonem

Monica Lewinsky miała romans z Billem Clintonem

Bill Clinton data urodzenia, wiek

Bill Clinton data urodzenia, wiek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×