Szukaj

Baby boom trwa! Kolejna polska gwiazda jest w ciąży! To będzie jej pierwsze dziecko!

Baby boom trwa w najlepsze! W mediach opublikowane zostało właśnie zdjęcie polskiej modelki, które wyczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka! Monika Jagaciak jest w zaawansowanej ciąży! Jak udało jej się utrzymać tak długo w tajemnicy?!

Monika Jagaciak jest w ciąży i to już zaawansowanej! Radosną nowiną podzieliła się jej przyjaciółka, stylistka pracująca w polskim magazynie Vogue. Udostępniła wczoraj na swoim instagramowym profilu zdjęcie z babyshower modelki! Natychmiast posypały się gratulacje:

  • Gratulacje!
  • Przepiękna przyszła mama!
  • Dużo zdrowia – komentowały instagramerki.

Ojcem dziecka jest mąż gwiazdy, serbski fotograf Bronislav Jaknic, za którego Monika wyszła w 2017 roku.

Jako modelka Jagaciak osiągnęła chyba wszystko co w tym świecie można było. W 2007 roku została twarzą jednego z najpopularniejszych domów mody Hermes, gościła na kilku pokazach Victoria Secrets i znalazła się na okładce Vogue’a. Nic więc dziwnego, że postanowiła zawiesić swoją karierę i poświęcić się rodzinie. Na ten moment nie jest znana płeć jej pierwsze dziecka, jednak jesteśmy pewni, że kiedy przyjdzie odpowiedni moment gwiazda podzieliła się tą informacją z fanami, a my ją przekażemy.

Składamy serdeczne gratulacje dla przyszłych rodziców i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Krzysztof Ibisz nieoczekiwanie wyznał miłość komuś wyjątkowemu! Czyżby nowy romans w polskim show-biznesie?! Będziecie zaskoczeni!

Neony, spinki, duże kolczyki. Oto najgorętsze trendy na wiosnę i lato 2019! Gwiazdy już je lansują!

Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się! Czy gwiazda odziedziczy milionowy majątek?


Czy zamierzasz zajść w ciążę w tym roku?

×